Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

1 minute ago, Nesh said:

Ma sta je podijum u odnosu na pobedu koju je "imao".

 

Stoji, ali nije šala otići od ovakve nesreće sa prednošću nad Vetelom nakon dve trke.

Link to comment

Jel sam vam reko da je lepa kvota na Hamiltona? Mada, navijao sam za Leclerca, al ajd "utesice" me (ne bas, igrao sam na sitno) izlaz.

Edited by Nesh
Link to comment

posle odgledane serije na netflixu f1, zaintrigiralo me je opet da pratim, i bahrein mi je bio prva odgledana trka posle 100 godina. zaista je sjajna trka, drago mi je za mečku, a simpatija renault je više za :cry:

 

 

 

jedno pitanje za poznavaoce, koji je motor u alfa romeu?

Link to comment

Steta za Leclerca, na kraju je dobro i prosao. Ferrari je imao problema sa motorom na testiranjima, u Melburnu su zato bili sporiji nego inace, u Bahreinu na treninzima su ih ponovo odvrnuli i delovalo je da je sve u redu, ali eto.. Taj problem je ocigledno goruci, ako ne rese brzo opet ce prokockati sansu za titulu..

 

Slicno vazi i za Rendzu. Ispalo je slucajnost da u istom krugu odustanu obojica, samo sto je kod Rica verovatno opet neka softverska greska, dok je Hulkov motor ispustio dusu. Jesu se popravili sto se tice snage, ali pouzdanost je i dalje kriminalno losa..

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

posle odgledane serije na netflixu f1, zaintrigiralo me je opet da pratim, i bahrein mi je bio prva odgledana trka posle 100 godina. zaista je sjajna trka, drago mi je za mečku, a simpatija renault je više za :cry:

 

 

 

jedno pitanje za poznavaoce, koji je motor u alfa romeu?

 

Pa Ferrarijev logicno..

Link to comment
3 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Pre 2-3 nedelje sam navijao za Mančester, danas za Ferari. Čudna vremena.

 

Navijao si za Leclerca, kao i vecina ljudi danas..

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...