Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

A dobro, sreca je promenjljiva kategorija, nekad mora da se rizikuje, nekad da se bude strpljiv, nekad da ti se sloze kockice... 

 

Iako sam navijacki razocaran ishodom, ne mogu ne da ne uzivam

Link to comment

Botas kad danas nije pobedio, kad je vozio fenomenalno i jos mu je safety car isao na ruku, onda...

Sve u svemu, posle 4 trke nedodirljivosti ferarija, Hamilton samo prvi u sampionatu. :sad:

Link to comment
Just now, Sludge Factory said:

A dobro, sreca je promenjljiva kategorija, nekad mora da se rizikuje, nekad da se bude strpljiv, nekad da ti se sloze kockice... 

 

Iako sam navijacki razocaran ishodom, ne mogu ne da ne uzivam

 

Naravno.

 

Prvo, jos jedna luda trka, to se trazi generalno..

 

Drugo, dobro je za sampionat da imamo razlicite pobednike. U Australiji je Vettelu sreca bila naklonjena, sada Hamiltonu..

Link to comment
3 minutes ago, Nesh said:

Botas kad danas nije pobedio, kad je vozio fenomenalno i jos mu je safety car isao na ruku, onda...

Sve u svemu, posle 4 trke nedodirljivosti ferarija, Hamilton samo prvi u sampionatu. :sad:

sam je kriv fetel

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

sam je kriv fetel

 

Ma jeste, naravno, nego trka nikako nije bila resena pre pocetka, Vettel je imao iza sebe dva mercedesa, Hamilton vozio u jednom delu trke i najbrze krugove, Botas bio odlican,  A tu je i Azerbejdzan, uvek ludilo, safety car...

 

Nije ferari nikako nedodirljiv, nisu iskoristili prednost u prve 4 trke (mislim na ukupan broj poena) i sad mogu da se mole bogu da merdza ne udje u svoj klasican mod.

Edited by Nesh
Link to comment

ako može Baka i idući vikend :Hail:

 

mini potpuni bog... ne znam da li postoji vozač na gridu o koga se nije očešao ili zakucao do sada.. kraštor, ukoliko gleda se oseća kao potpuni amater

 

a ovi u failrrariju i dalje ne kapiraju da im je Rajko i dalje poslednji šampion...

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...