Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Mercedes je dosta brži od Ferarija, čini mi se da je i RB nešto brži, ali im je Haas + Maksovo neiskustvo sjebalo trku.

 

Alonsara pokidao. Mnogo mi drago za Mcl

Link to comment

Svestan je Vetel toga, bio je vrlo umeren nakon trke. 

 

Btw, kad sam u drugom krugu čuo kako lože Maksa da nemaju vremena za gubljenje iza Hasa, tačno sam znao da će da sjebe nešto. 

 

Najdivnija strana ove trke je što će Helmut Marko i Kristijan Horner pokunjeno da dođu kod Abitebula i Prosta i mole gde da potpišu taj ugovor do 2021.g.

Link to comment

Pobeda pala van staze, sretne okolnosti odradile za Vetela.

 

Verstapen izgleda i dalje rezistentan na ucenje...

 

Dobra trka za Rikarda ali jedan je Kimi :16_relieved:

 

edit. Zaboravih, kako se fino Alonzo zahvalio timu u fazonu " hvala momci sada mozemo da se borimo"

Edited by assignment
Link to comment

Mislim da je Ferari imao ideju da Vettel ostane jos duze na stazi i da zameni super soft i nada se da ce se Hamiltonu gume takodje raspasti na kraju trke (sto se i desilo) i da ce ga ovaj odrati na super soft. Kad je izasao virtual safety iskoristili su zicer, stavili ipak zute gume i pobedili. I to je sport.

Link to comment
27 minutes ago, Aleksandar88 said:

Možda retka prilika da se uživa u pobedi i suzama merdzinih fanova. Tako da otvorimo šampanjac i bravoooooo Seb!!!!

 

Poceli su vec neki ovde: nije slucajno sto su bas dva Haas Ferrari u istom krugu “odustali” kako bi izasao safety car kad je Vettelu odgovaralo :)

Edited by burekdzija
Link to comment
4 hours ago, Nesh said:

Ma pojesce ih Merdza, nema sta da se prica. Steta sto merdza nema dva vozaca.

 

Pa niko nije terao pickicu Rosberga da se povuce. Ono sto je zaista potrebno je da imamo duel vozaca razlicitih timova za titulu, ali nista od toga jos neko vreme..

 

Trka po obicaju smor, cak je zanimljivije na konfencijama. Sem Kimiju naravno..

 

DZHm8gwUMAEtoUc.jpg

Link to comment

Meni je za početak najvažnije bilo da vidim kako Rendžini motori završavaju trku. Svih šest u top10 je dobar vetar u leđa da se ranije krene sa izvlačenjem performansi, ali dok ne pročitamo da su došli sa novom konstrukcijom hibridnog dela motora nema nikakve priče o ozbiljnom skoku i približavanje Mercedesu. Dug je put...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa niko nije terao pickicu Rosberga da se povuce. Ono sto je zaista potrebno je da imamo duel vozaca razlicitih timova za titulu, ali nista od toga jos neko vreme..

 

Trka po obicaju smor, cak je zanimljivije na konfencijama. Sem Kimiju naravno..

 

DZHm8gwUMAEtoUc.jpg

 

Ma dobro, svakako nije Mercedes duzan da nam obezbedi zanimljivu sezonu, nego ja gundjam onako za sebe. 

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...