Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanimljivo MLB vece. Piceri Red Soxa dominiraju, no poeni zato tesko dolaze. Gregorius 2 homers, 8 RBI. Cardinalsi pukli sa sa back-to back HRs, na 2 auta u devetom iningu. Konacno i Padresi dobise, Villanueva poslao 3 van Petco Parka. Ohtani prvi MLB HR; deluje kao simpatican lik. Da, zaboravih, Kershaw otvorio sa 0-2. Toronto i White Soxi ce izgleda biti cista zabava (bar nama koji nismo navijaci).

Link to comment

Dobar kraj u milvokiju. 2x hr za pobedu, ne secam se da sam video Sta slično
Lose vreme na otvaranju sezone @ bronx, dobro su odigrali.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ohtani lupio HR, na trecoj utakmici u nizu. Ako mu picing ne bude isao od ruke, naci ce se vec mesto za njega.:D

Yankees pukli dve od Oriolesa. Ako sam nesto ocekivao, to je da ce poene produkovati neuporedivo lakse (na stranu porazi; ne mozes dobiti svaki mec). Padresi imaju za njih standardan AAA lineup, no dobise u Houstonu nocas, svasta.

Link to comment

Kakvo je uzivanje kada krene MLB sezona; ne znam sta pre da gledam.

Astrosi izboksovase jedva poravnanje u seriji sa Padresima, kilavih 1-0. Phillies zato 20 poena 2 grand slams.:ziga:

McCutchen 6 hits, walk-off HR.

Edited by Miljenko
Link to comment

Astrosi ne samo da su dobili sa kilavih 1-0, vec su dobili u 10. inningu na 2out infield pop fly koji je Hoskins omasio :D 

interesantan start sezone. pitching dominira. prvi u ERA su Metsi sa 6-1, drugi Red Soxi sa 7-1, treci Astros sa 7-2... cetvrti su Cubsi sa jedva 4-4, ali to zato sto se ceo napad Cubsa moze opisati u dve reci. Kris Bryant. 

 

no, iznevelisace se ovo. poprilicno sam siguran da Pittsburgh nece zavrsiti sa .750 a Dodgersi sa .250... mada se za ovo drugo ne bih bunio :D 

Link to comment

^da, Hosmer, ne Hoskins... no, to samo pokazuje koliko su nebitni igraci... i klubovi u kojima igraju :tongue:

 

a znam ja sta se desilo tvojima sinoc... "i corava koka..."

Link to comment

Lad sinoc 5r ali im je i to bilo nedovoljno za pobedu...bas su kilavo krenuli
Najprijatnije iznenađenje na startu za mene su metsi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Navijam za Japanca :D, valjda ga ne ureknem. Stanton posle 11 inninga 0/6 4K, Astrosi i dalje pobedjuju, Morton nije dozvolio run u 12 inninga i 2 starta, supci iz Bostona postigli 6 runs u 8. inningu i iskopali protiv Tampe, moji danas naravno losi, Arrieta se malo stabilizovao posle prvog ali ga je nas izveo posle 4...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...