Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispustise bases loaded u 9th, a i onde nisu navijaci nesto preterano reachovali preko ograde, ali ipak verovatno bi je uhvatio i mozda nekih par santima kad bolje bogledam su ispred.

Edited by Grandilof
Link to comment

Pa bem li ga meni je ono bas 50-50, da je sudio prvo HR, bilo bi kao u nflu call stands, tu su negde navijaci paralelno sa zutom linijom, ali nije ni prvi ni jedini sport gde 50-50 odluka ide na stranu Bostona.

Edited by Grandilof
Link to comment

Bilo je 50/50 svakako, verovatno bi Betts uhvatio, da budemo iskreni. 

 

Inace, Kimbrel ce nas svakako kostati neke utakmicu u play offu, totalno je van forme. Nocas ga je Benny spasao, ako je ono palo na bases loaded, usla bi bar 2 runa. 

Link to comment

Prilicno me razocarali brewersi. Locain aguliar braun i nekako ali jelic drugi covek u ovoj seriji. Mislim da je sinoc isao podatak kad je aguilar bio ab da je ostavio 16 ranera na bazama u seriji sa lad, u tom trenutku je imao pune baze. Ne vidim kako milwaukee moze da dobije sledeca 2 meca.

Seriju hou vs bos nisam pratio uopste ali 3-1 za bos.. vau


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, mandingo said:

Bilo je 50/50 svakako, verovatno bi Betts uhvatio, da budemo iskreni. 

 

Inace, Kimbrel ce nas svakako kostati neke utakmicu u play offu, totalno je van forme. Nocas ga je Benny spasao, ako je ono palo na bases loaded, usla bi bar 2 runa. 

dobro je cenio i skocio, i obzirom da znamo kaki je defender, nije nemoguce da bi uhvatio.

however, sudjen je fan interference na lopti koja je vec preletela ogradu. uhvatio ili ne, sta su fanovi trebali da urade, da se razbeze? jer nis fanovi isli u teren, vec je Betts isao u gledaliste... a tu onda nema interference.

Link to comment
58 minutes ago, freakns said:

dobro je cenio i skocio, i obzirom da znamo kaki je defender, nije nemoguce da bi uhvatio.

however, sudjen je fan interference na lopti koja je vec preletela ogradu. uhvatio ili ne, sta su fanovi trebali da urade, da se razbeze? jer nis fanovi isli u teren, vec je Betts isao u gledaliste... a tu onda nema interference.

Jeste, to su pravila... Ali cini mi se ni replay nije dokazao da je lopta prosla zamisljenu liniju ograde. Inace, ne zato sto su Red Sox, to je valjda jedno od najglupijih pravila u sportu. Jbt, ako predje ogradu, moze publika da dira loptu I utice na igru. 

Link to comment

odose Astrosi... ako sam dobro razumeo komentatora, prva pobeda Davida Pricea u playoffu, u 12. startu!!! 0-9 bio u prvih 11

 

realno, zasluzeno Red Soxi, razbili su pitching Astrosa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...