Jump to content
IGNORED

Silicon Valley


katamaran

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hvala na spojler tagovima :) . Zavrsih cetvrtu sezonu a petu cu da pocnem tek kad sve emituju.

 

Ali koji je olos Dines. Priznajem da sam se smejao al je stvarno dzukela

 

maxresdefault.jpg

 

Spoiler

Mia: There's a computer in the library that's not supervised on Sundays. I think if I can pull library duty, I'll be able to sneak on and track down whoever ratted me out. I am going to destroy that motherfucker.
Dinesh: Not if I destroy him first.
(Dinesh leaves)
Dinesh: (to the prison guard) Excuse me. What's your policy on anonymous tips?

 

Edited by katamaran
Link to comment

Dosta je slaba ova sezona, vidi se da im je mrsko da pomeraju plot ka nekakvom raspletu, tj. uspehu Pied Piper družine, već se ide na muženje krave dok ne crkne. A deluje mi i da je sam humor dosta slabiji nego ranije, ne znam da l su nešto menjali u postavi koja piše scenario, ali recimo ova poslednja epizoda ima tih baš cringe momenata sa ovim što je napravio inteligentnog robota koga jebe, do falusnog Gavinovog logoa, sa sve guruom koji mora da skrene pažnju za slučaj da neko nije skontao, that looks like a peni... yes, yes it does.

 

Ne znam da l je do mene ili do njih, ali u prethodnim sezonama jedna od prvih stvari ponedeljkom je bila da skinem novu epizodu, sad gledam i sa po nekoliko dana kašnjenja i to uglavnom kad se smorim pa se setim da još nisam odgledao 

Link to comment

+1

 

Cela priča oko novog interneta je prilično neubedljiva. Recimo, prva sezona mi je izgledala baš autentično. Ima tu i nekih pretpostavki da je Peter Thiel poslužio kao podloga za lik Petera Gregorija. Povrh svega izašao je i Bakman koji je u kasnijim sezonama koliko-toliko održavao nivo.

Link to comment

Ja još nisam počeo da gledam ovu sezonu, iako sve kao skidam epizodu za epizodom. I prošla je bila slabašna, ne mogu da zamislim na šta liči bez Elricha.

Link to comment

O aman...

 

Spoiler

Sad su se naprasno otarasili i Đijan Janga? Monika se samo povremeno pojavljuje (morao na imdb da proverim kako se zove u seriji), BigHead deus ex machina... Opet vratili Belsonovog gurua? Pa izem ti scenariste.

 

Samo da BoJack ne popusti još više, neću imati više šta da gledam.

 

Link to comment

Malo ste me previše naplašili, ali bez razloga. Ne bih rekao da je značajno pao kvalitet u odnosu na prethodne sezone (u odnosu na prve dve svakako jeste, ali to je neizbežno).

 

Ovo sa guruom koji kaže na šta ga podseća falusni logo mi je čak bilo smešno - ne objašnjava onima koji nisu skontali, šala je u tome što ističe očigledno.

 

Ali u pravu ste da ima dosta cringe momenata, jebiga, posebno sa Richard-Jared odnosno Gilfoyle-Dinesh dinamikama koje se beskrajno recikliraju. I sa tom AI side-story koja je tragično nepotrebna.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa, to bi bilo to za ovu sezonu (a na IMDB stoji pripremljeno i za šestu?).

Završetak u istom stilu kao i ranijih godina, samo se sve to izlizalo. Eh...

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...