Jump to content
IGNORED

Stranka slobode i pravde (Đilas Tajkun™, et al)

Ayatollah

Recommended Posts

2 minutes ago, ronin said:

Jebote vi i dalje o sankcijama Rusiji :laugh:...Pa jebemu vidite li da ni u ludilu to ne sme ameba da uradi...

Ti otkad si ispromasivao za izbore, bolje da se ne javljas :D

• +1 1
4 hours ago, radisa said:

Glasalo bi preko 130 za... 80-ak iz SNS-a, SSP, DS, PSG, Moramo, Manjine...

trebalo je da napišem da bi tako glasali kada bi glsali po svom ćefu. ovako, glasaće kako im se kaže. većina.

2 hours ago, Milosh76 said:

Odakle vam ideja da ce Skupstina odlucivati o sankcijama Rusiji? Zasto bi davali dodatnu medijsku paznju tome?

pa valjda bi parlament trebalo da se izjasni o tome

Trebalo bi svasta Parlament da radi, a ne radi.

Evo skoro mesec i po od izbora, nema jos zvanicnih rezultata za Parlament.

Mi smo nova vrsta autokratije i diktature, udzbenici ce se pisati o nama, mozda i predmet na nekom fakultetu dobijemo.

• +1 5

Tačno bi oduzimao državljanstva onima koji prave nove političke partije.

On 13.5.2022. at 19:03, Milosh76 said:

Trebalo bi svasta Parlament da radi, a ne radi.

Evo skoro mesec i po od izbora, nema jos zvanicnih rezultata za Parlament.

Mi smo nova vrsta autokratije i diktature, udzbenici ce se pisati o nama, mozda i predmet na nekom fakultetu dobijemo.

ako uzmemo u obzir kvalitet propisa koje Parlament donosi......ja ipak dižem ruku da nastavi da tihuje duži vremenski period

hoću reći, ovde Parlament najbolje radi kada ne radi 

Da li postoji neka zemlja u kojoj se zvanični rezultati izbora ne objavljuju ni posle mesec i po dana, a skupština još nije ni konstituisana u novom sazivu? Niti je napravljena nova Vlada, jer i tako nema ko da glasa za istu. Mislim da ni u Južnom Sudanu nije tako.

Posted (edited)

napisah pre nekog vremena. srbija je skuvana žaba, istrenirana da joj je On dovoljan za vođenje države.

evo, sindikati fijata iz kragujevca traže da sa Njim razgovaraju, ne sa ministarkom privrede.

Edited by djordje geprat
  • Create New...