Jump to content

Stranka slobode i pravde (Đilas Tajkun™, et al)

Ayatollah

Recommended Posts

da li biste glasali za djilasa, da su danas izbori?

odlicna presica, bravo, btw
Njega kao nosioca veće grupe, tj. ako je on "jedna lista"?
Za njega pored 2-3 ostalih?

.... Shiit has hit the fan!

• +1 1
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Njega kao nosioca veće grupe, tj. ako je on "jedna lista"?
Za njega pored 2-3 ostalih?

u oba slucaja, hvala za smjernicu. dakle a) kao vodje opozicije i b) medju ostalima koje sada imamo kao aktivne

Znacajan podatak iz toga bi bio koliki procenat ne bi glasao za Djilasa jer bi znali koliko drustvenog netalenta ima u nasim redovima :)

Edited by Friend
  • +1 1
  • Haha 1

Ne bih glasao za njega ako bi bio "jedan od", a ostali bili iole ozbiljni kandidati. Dakle ne bi mi bio prva opcija.

Ako se on pojavi kao vođa liste u kojoj su i stranke za koje bi glasao i inače onda DA.

• +1 5

Nesto mi se cini da ce on biti 4-5 na toj nekoj imaginarnoj listi tzv opozicije, nikako prvi ili drugi.

A ne bih glasao za ne-bojkot stranke +Dveri, osim ako bojkotasi naprave jednu listu.

Za Listu Djilas-Lutovac-PSG-razno bih glasao , pre nego za Jeremic i co. Za Dveri ne bih glasao.

Djilas mi nije prva opcija, ali nije ni neprihvatljiva.

Prve opcije su mi DS i NDB. Neprihvatljive su Dveri, Jeremic, Tadic, da ne nabrajam razne Comicke, Lecicke, DSS-ove i slicne. PSG, Zelenovic i derivati, su negde izmedju. 

Djilas u kombinaciji sa prihvatljivim opcijama bez neprihvatljivih - nemam nikakav problem da glasam.

Djilas nekim cudom jedina opcija na listicu bez prihvatljivih i neprihvatljivih (recimo situacija Marinika (kao proksi za DJilasa) na predsednickim) - glasacu.

Djilas u kombinaciji sa neprihvatljivim opcijama bez prihvatljivih - ne glasam, sve i da su jedini na listi (recimo DJilas - Dveri - Jeremic).

Djilas u kombinaciji sa prihvatljivim i nekim neprihvatljivim opcijama - zavisi mnogo od utiska koji bi jedna takva neprincipijelna koalicija ostavila, tezine koju bi neprihvatljivi u njoj imali, pa i od raznih okolnosti (daklem, neodlucan s obzirom na nedefenisanost detalja takve mogucnosti).

• +1 2

slazem se, no znam da i zelenovic sprema opciju sa NDB i drugim nestranackim aktivistima iz provincija, kazu ocekuju novembra izbore... 

meni bi to bila prva opcija, a ako budu sa djilasom i djilas predvodnik, jbg, zazmurila bih i glasala... glasala bih i bez svojih favorita, samo da se izborni uslovi i neki dogovor postigne oko zajednickog nastupa....

i slazem se za mariniku. (iako je se secam dok je bila sekretar u Pokrajini, bila je izuzetno nadmena, arogantna i neprijatna za saradnju... no, mozda je opozicioni zivot malo spustio na zemlju, tada je bila vrlo mlada i nadobudna)

Edited by nezvanova
  • +1 1

Ali kad ga gospodja iz Alo (valjda) pitala da li su to pretnje (jer ce Djilas da tuzi ove zbog falsifikovanja) , pa joj on odgovorio: ajte kakve pretnje, a ona mrtva hladna: to su sada vase manipulacije i moje kolege ce mozda da se uplase za svoje zivote!!!
Bar se neki slatko tamo nasmejali, ali
kad ovako u oci gleda i spinuje, baljezga najgnusnije, sta im tek tesko u tamo tim redakcijama da fabrikuju razna sranja.

Odlicna konferencija, sa bagrom samo tako.

Đilas na KZM odlično pripremljen, savršeno miran, ali i krajnje rezolutan. Nisam ga ranije viđao ovako efikasnog i fokusiranog, pomalo sam i iznenađen, moram priznati.