Jump to content
Ayatollah

Đilas Tajkun™

Recommended Posts

kurjak92
37 minutes ago, nezvanova said:

i moj, za predsednicu.

za guvernerku, zna se, mejdej (mada bi ona mogla da bude i premijerka)-

i drzavni tuzilac obazeno da bude zena, kao i ministar policije i pravosudja (kamicak)

premijer (ako mejdej odbije) moze da bude i musko, kao i ministar kulture (kim ili dimitrijevic), sporta i informisanja (MP40 :tongue:)

sto se mene tice, stvar je vrlo prosta.

Vladaj Vučiću još sto godina

djordje geprat

ja odavno smatram da 20 PPP forumaša bi bolje vodilo ovu zemlju od 20 onih koji jetrenutno vode.

namenski

Kaligulu za ministra unutrasnjih poslova!!! :fantom:

Nesh

Jel nemamo temu SZS? Onda ovde:

Evo ga ovaj buzdovan, morao sam da se povuce, umesto da ga najure, ali, ne ocajavajmo, nastavice borbu kao predsednik sindikata.

ToniAdams
3 hours ago, Nesh said:

Jel nemamo temu SZS? Onda ovde:

Evo ga ovaj buzdovan, morao sam da se povuce, umesto da ga najure, ali, ne ocajavajmo, nastavice borbu kao predsednik sindikata.

lol, lik me blokiro, a samo sam ga najkulturnije moguce iskritikovao onomad :D

fala kurcu

Caligula
14 hours ago, djordje geprat said:

ja odavno smatram da 20 PPP forumaša bi bolje vodilo ovu zemlju od 20 onih koji jetrenutno vode.

Ne bolje od ovih nego bolje od bilo kojih do sada. Od ovih bi bolje vodila i ekipa sa ana.rs foruma

Edited by Caligula

Apollo Creed

Mudre misli...:fantom:

Đilas o protestima: Nije najvažnije ko je na kamionu, već ko ide iza

Apollo Creed

Dragan Đilas trebalo bi da osnuje svoju stranku sledećeg meseca, a kako "Blic" nezvanično saznaje, on će preuzeti Zelenu ekološku partiju - "Zelene".:Jova:

Đilas i dalje razgovara sa bliskim saradnicima o tome ko će preuzeti ključne funkcije u stranci.

Nije sve još zaokruženo. Đilas će biti predsednik, a potpredsednici bi trebalo da budu Borko Stefanović, Marinika Tepić i verovatno Dejan Bulatović. I Ljuban Panić, nekadašnji član Demokratske stranke, imaće funkciju i kako sada stvari stoje, mogao bi da vodi Izvršni odbor. Janko Veselinović iz Pokreta za preokret i Beba Balašević takođe bi mogli da preuzmu određene funkcije - otkriva naš sagovornik.

Filozof manijak

Pa zar Zelene nije preuzeo Tadi onomad kad je otcepio "osnovao" svoju stranku?

Apollo Creed

Nemam pojma, ovaj Zeleni je nekoć bio kod pokojnog Jankare...evo ga sad na novom zadatku...:samogilja:

James Marshall

Guglam sad Ljubana Panića, znam da je bio šef neke izborne kampanje, ovo su stare informacije, ali ono, #mladilider 1/1

Rođen je 26. marta 1985. godine u Vršcu.

Po zanimanju je diplomirani ekonomista.

Student postdiplomskih master inženjerskih studija Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu.

Od 2008. do 2012. poslanik u Skupštini AP Vojvodine.

Kao srednjoškolac učestvovao na omladinskom kampu Vlade Srbije i bio šef grupe koja se bavila reformama u obrazovanju.

Bio aktivan u nevladinom sektoru, kroz Centar za civilnu edukaciju i Koaliciju za pristup informacijama bavio se implementacijom Zakona o pristupu informacijama od javnog značaja kao i građanskom kontrolom javnih budžeta.

Koautor omladinske TV emisije “ReAkcija”, realizovane uz pomoć Pokrajinskog fonda za razvoj neprofitnog sektora.

Pohađao brojne seminare i obuke domaćih i međunarodnih organizacija.

Dobitnik sertifikata “500 mladih lidera Srbije”, iz programa Obrazovanje mladih lidera Srbije, u organizaciji Beogradskog fonda za političku izuzetnost.

Učesnik Godišnjeg seminara Beogradskog fonda za političku izuzetnost za 2010/2011.

Prošao program 1000 mladih lidera, pod pokroviteljstvom predsednika Republike.

2011. završio šesti letnji Univerzitet Saveta Evrope u Strazburu, pod nazivom Etika i politika.

Na izborima 2008. izabran za odbornika u Skupštini opštine Vršac i poslanika u Skupštini Autonomne pokrajine Vojvodine.

Član Demokratske stranke od 2003. godine.

Od 2005. do 2009. predsednik Kluba Demokratske omladine Vršac.

2008. imenovan za v.d. predsednika Demokratske omladine Vojvodine.

2009. izabran za predsednika Izvršnog odbora Demokratske omladine.

Član Opštinskog odbora DS Vršac, Pokrajinskog odbora DS za Vojvodinu i Predsedništva Demokratske omladine.

Narodni poslanik u NSRS u sazivu 2012-2014.

Govori engleski jezik.

Hobiji su mu čitanje, izučavanje istorije, sport i kuvanje.

hazard
37 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa zar Zelene nije preuzeo Tadi onomad kad je otcepio "osnovao" svoju stranku?

Ima više zelenih.

A i te što je Tadić preuzeo, to je koliko se sećam bilo samo na prvim izborima. Posle toga je osnovao sopstvenu stranku, novu.

BlackGeorge

Ode Marinika kod Đilasa. Šteta.

Navijao sam da ode u PSG.

Ostalo me ne interesuje.

hazard
41 minutes ago, Apollo Creed said:

Nemam pojma, ovaj Zeleni je nekoć bio kod pokojnog Jankare...evo ga sad na novom zadatku...

Ovi ZEP - Zeleni su u avgustu ušli u Jankovićev GB 381 (ili možda i pre formiranja GB 381, mislim da su dobili ,,zelenu stolicu" u PSG ili tako nešto) da bi u novembru izašli a u decembru ušli u SzS.

Btw ovi definitivno nisu ovi Tadićevi, to su Zeleni Srbije Ivana Karića. Tadić je ušao onda kada je izašao iz DS i stranka je promenila ime u Nova demokratska stranka - Zeleni. Posle izbora su se razišli a ovi su vratili staro ime. 2016. su napravili koaliciju sa SPSom i imaju jednog poslanika, dakle deo su vlasti.

pasha

Dragan Đilas do kraja marta osniva Stranku slobode i pravde

Prema rečima sagovornika ovog lista, ta partija će nastati spajanjem Zelene ekološke stranke - Zeleni Dejana Bulatovića, Levice Srbije Borka Stefanovića, više grupa građana širom Srbije, kao i pojedinaca koji ne pripadaju nijednoj organizaciji. 

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/dragan-dilas-do-kraja-marta-osniva-stranku-slobode-i-pravde