Jump to content
Ayatollah

Đilas Tajkun™

Recommended Posts

Hamlet Strašni

Ovo se sad pušta zbog izbora u DS. 

Lezilebovich

Da bi se opravdalo neulaženje u ekipu sa Djilasom ? 

Eraserhead
5 hours ago, Apollo Creed said:

- Ipak, potrebno je precizirati tačne zajedničke ciljeve, kako ne bi dolazilo do iskakanja u nekim oblastima, poput, recimo, Ratka Mladića i haških optuženika, što je jedna od tema oko kojih se ne slažu svi oni koji će se naći u savezu - kaže sagovornik.

:nobles:

Covek bi pomislio da se ne slazu oko toga gde treba ulagati ili kako urediti pravosudje a oni se ne slazu oko ratnih zlocinaca. Jebo taj savez.

Nesh

Brine Djilas da mu ne izmakne pokoji glasac Dveri slucajno. Samo mu oni fale da bi smenio sa vlasti Vucica. :isuse:

Potencijalna malenkost da vise glasaca nece glasati za tu skupinu zbog Dveri, nego sto ce mu u miraz doneti Dveri, mu izgleda ne pada na pamet. 

Dakle, cak ni matematicki to sadjenje tikve sa djavolom nece dati rezultata, da ne govorimo o tome sto hoce druzbu sa onima koji velicaju zlocince, pocinioce genocida i masovnih ubistava, te drugih udruzenih zlocinackih poduhvata. Odvratno!

Edited by Nesh

Miralem

ako ne pravis siroku koaliciju sa dverima, sa kime ces? tadicem i radulovicem?

Nesh
3 minutes ago, Miralem said:

ako ne pravis siroku koaliciju sa dverima, sa kime ces? tadicem i radulovicem?

Dobro, sto jes jes, Dveri su za razliku od njihovog boldovanog koalicionog partnera, nezaobilazni faktor u politici Srbije. Cenim da su oni zasluzni za lavovski deo statisticke greske koju je lista DJB-Dveri ostvarila u Beogradu. Malo li je?

Zato da im se progleda kroz prste sto su ljubitelji ratnih zlocinaca i nekih drugih bogougodnih vrednosti. 25%, ma sta 25%, 35% odma da im se da na nepostojecoj listi inace propade smena Vucica sa vlasti.

Nego, znajuci za njihovu principijelnost, tesko ce u oni u savez sa ovima sto se vode pod a da se oni ne vrate. Posten je to svet, nece valjda da suruju sa raznim nijansama zutih.

Sve u svemu, nema s kim da se pravi siroka koalicija ili savez, a nema ni ko da je pravi. Nazalost, opozicija u Srbiji ne postoji.

Djilasi, Jeremici, Tadici, Jankovici, koga god da izaberu clanarine u DSu itd...sve to treba da se skloni, pa od pocetka. Pa kad ovaj zanemoca, mozda bude nesto.

U prevodu, ne lipsi magarce do zelene trave iliti treba da se strpimo do malo morgena.

Miralem

ne zna se tu ko je nezaobilazniji. mislim, ima dva puta- ko i do sada, da svako ide (skoro) sam jer su drugi lopovi/ljubitelji ratnih zlocinaca/ludaci/nesposobni bilmezi koji mozda rade za db... i da pokusaju svi zajedno, bez obzira na sitne razlike, nedostatke i nesuglasice. pitanje je samo sta glasacko telo zeli, i u kom slucaju izlazi (relativno) masovno i glasa protivu rezima.

precog

otvara se teren za rivajvl casnoga spo i draskovica vuka.

Nesh

OK, ja sam za zajednicki izlazak, iako skoro sve njih ne mogu ni da gledam, ni da slusam. 

Ja ne mogu da smislim ni ucesce Jeremica na nekoj listi koju bi trebalo zapusenog nosa i usiju, zmureci i sa utrnulom rukom od sedenja na njoj zaokruzim ne bi li glasao PROTIV Vucica, a kamoli Dverase sa Mladicem i ostalim "vrednostima".

Dobro, mozda ja nisam pravi birac, nego probirac pa mi smetaju Dveri, ali ima i takvih.

Ajd onda da probamo da procenimo da li ucesce Dveri donosi ili odnosi vise glasova nekom savezu koji zeli da okupi opozicione glasace i privuce glasace koji ne izlaze, a glasali bi protiv Vucica.

Evo, na primer, kazemo, Dveri, Canak, Ceda...nisu dobrodosli u savez zbog toga i toga, ostali jesu bez obzira na to i to, al da se postigne cvrst dogovor oko...xyz,...bla, bla, tandara, mandara broc...

Oce li vise da izadje i glasa za izmisljeni utopijski savez bas zato sto ovi nisu tu, a ostali su se dogovorili (da za potrebe analize izmislimo to cudo) ili ce taj savez dobiti manje zato sto nema prepostenih jos na vlasti neoprobanih mladicoljubaca dverasa ili raznih ceda, canaka itd...?

gospa buba

ne znam. ja sam ta ciljna grupa kojoj dveri obecavaju obespravljivanje na bar nekoliko nachina. imam zensko dete, isto mu se pishe, i vishe mu se pishe jer ima vishe vremena. dakle ja treba da zachepim nos i utrnem ruku vishe nego drugi, jer za opshte dobro i samo da u shirokoj koaliciji ode vuchic. malo mi je to previshe za mene, da mi se posle, kad boshko obradovic i sateliti krenu da kroje koncept po svojoj volji, ne kaze nemoj da kazesh da nisi znala? :unsure:

sent from bubamoto

MancMellow

I posle zasto ne pisem na domacoj politici...

gospa buba

pa ne znam ja zashto hihi.gif

nije boshko losh toliko, i elokventan je. posle mu daju obrazovanje i ljudska prava, jer su to shit resori, nece valja energetiku. a moraju neshto da mu daju, chovek pomogao, a caska se o njemu ko da je zarko korac u pitanju :isuse:dry.png

drugim rechima, mushka igranka, i sad i posle dry.png

sent from bubamoto

ToniAdams
13 hours ago, Nesh said:

Brine Djilas da mu ne izmakne pokoji glasac Dveri slucajno. Samo mu oni fale da bi smenio sa vlasti Vucica. :isuse:

Potencijalna malenkost da vise glasaca nece glasati za tu skupinu zbog Dveri, nego sto ce mu u miraz doneti Dveri, mu izgleda ne pada na pamet. 

Dakle, cak ni matematicki to sadjenje tikve sa djavolom nece dati rezultata, da ne govorimo o tome sto hoce druzbu sa onima koji velicaju zlocince, pocinioce genocida i masovnih ubistava, te drugih udruzenih zlocinackih poduhvata. Odvratno!

to je to.

ma zajebavaju se, cak se i ne trude da uverljivo glume opoziciju.

Apollo Creed
8 hours ago, precog said:

otvara se teren za rivajvl casnoga spo i draskovica vuka.

+РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за vuk draÅ¡koviÄ spo

kud u maglu Simoviću

treba da odjebe sve te obradoviće, raduloviće, jankoviće

đilas i jeremić su jedini kadri da načnu vučića