Jump to content
Ayatollah

Đilas Tajkun™

Recommended Posts

Caligula
1 hour ago, Nesh said:

Cenim da je pred PSG svetla buducnost.

+1

to je to sto se PSGa tice, idemo dalje.

edit: Sapic he he

Edited by Caligula

James Marshall

Taj PSG, to još postoji? Na osnovu čega? Ko ga čini, Jankela, žena mu i ko još?

ljakse

Ništa, vi čekajte bezgrešnog :sleep:

1n54jd3r
13 minutes ago, James Marshall said:

Taj PSG, to još postoji? Na osnovu čega? Ko ga čini, Jankela, žena mu i ko još?

Nije ni bitno ko ga cini...bitno je koliko ce svaka ta mikro opoziciona organizacija da odvuce procenata od potencijalno zajednickog nastupa...sve zarad liderstva, da se neko zove predsednikom necega...a onda kad izvise za cenzus i glasove preliju SNS-u, krenuce da mole da njihovu kombi organizaciju neko primi u koaliciju...cisto da promasimo strategiju u jos jednom izbornom ciklusu...jerbo vreme radi za nas, ne starimo uopste...

James Marshall

PSG je imao svoju šansu da se pozicionira prošle godine, ali su je spucali bračni par na prepucavanja sa izlapjelim Teodorovićem, na grčenja po Beču i ispijanja kapućina. Jbg, dobio je i previše kredita na predsjedničkim u odnosu na ono koliko zaslužuje, kako se ispostavilo kasnijim samoupucavanjima u nogu. 

1n54jd3r

Jbt, sad mi zao Dude Ivkovica...koji je njemu djavo trebalo da se cima u svojim godinama...za koga, zbog cega...

keitel

Ne znam koga Đilas uopšte može sada da okuplja osim Marka Đurišića i Tatjane Vojtehovski. Imam utisak da bi mogao da razmisli o ponovnom povratku biznisu.

triple_nippled

sve jebeni lideri i ujedinitelji. pozicioniranje, organizacija, koalicije...vrti se ista prica godinama...sve se svodi na sitno unovcavanje trenutnog rezultata, koji je realno bedan.
opozicija mora da propadne, da nestane skroz. bar ovakva kakva je. da li ce se pojaviti bolja...ko zna...uglavnom, ovi su govna.
u srbiji vlada diktatura...vucic sve oko sebe davi polako. ovo lelemudanje oko ujedinjavanja koje ce da traje ne vodi nicemu, a niko od opozicionih "lidera" nije spreman da pogine za svoju stvar koja inace i ne postoji. sve se svodi da na to vucic je gori od nas.

treba neko da narodu proda iluziju, da ga zaludi necim...dzabe svo ovo

Caligula
2 hours ago, James Marshall said:

PSG je imao svoju šansu da se pozicionira prošle godine, ali su je spucali bračni par na prepucavanja sa izlapjelim Teodorovićem, na grčenja po Beču i ispijanja kapućina. Jbg, dobio je i previše kredita na predsjedničkim u odnosu na ono koliko zaslužuje, kako se ispostavilo kasnijim samoupucavanjima u nogu. 

Pa to.

da sam Vucic sad bi se zavalio u lezaljku i platio neku agenciju da mi prijavljuje kako se koja pretnjica pojavi, da je skratim za glavu. Ne bih se vise od toga bavio opozicijom itch. Moze sad on ovako da tera (i terace) narednih 20 godina.

Edited by Caligula

Caligula
2 hours ago, ljakse said:

Ništa, vi čekajte bezgrešnog :sleep:

Aca Seltik :fantom:

askeladden

Jbga,Caligula resi se makar da li si za to da se glasa samo da bi se skinuo Vucic ili kandidujes teme i ideologiju?

Sto se tice naslova,ko Bog.Prema svecu i tropar.

chandra

Koliko kenjate. Neopisivo. Ne znam kakvog mesiju cekate. Cuj Jankovic je bivsi zbog kapucina i prepucavanja sa Teodorovicem (koje je uglavnom bilo unilateralno). Djilas je kurac i tajkun, i tako dalje. Ja imam utisak da ovaj forum ima tri favorita, tacnije tri prototipa favorita. Prvi je neprezaljeni Radulovic, drugi Beli, treci Obradovic. Njima trojici se ne trazi dlaka u kapicinu, a spaja ih sto su "ludi" gde je to ludilo opet vise iz miloste nego kritika. Spaja ih sto su sva trojica koliko protiv Vucica, toliko i protiv te neke famozne elite kruga dvoje ili druge Srbije ili belih listica, kako se kome digne. Sva trojica su idealni opozicionari za psiha, odlicno odvlace glasove, a sustinski benigni. Pritom, sva trojica su nemoguci za saradnju sa bilo kojom strankom proisteklom iz DS, Beli jer je bot-klovn, Radulovic jer su njemu petooktobarske stranke ultimativno zlo i Obradovic jer je nazi retard. Dakle, dok su njih trojica nemoguci za ujedinjavanje sa ostatkom opozicije, ovde se corcima puca na PSG sto nece blanko da se utopi u nepostojecu stranku Djilasa (pritom je prilicno jasno da Jankovic nema problem da bude u koaliciji s tim blokom). Kao da se ovde jos riadju gorke suze za Radulovicevim master planom s predsednickih izbora - "jedna lista, jedan predsednik, to sam ja".

Treba procitati Ilicev tekst na Pescaniku danas. U sred srede. Postavio je cilj za sledece izbore: spreciti 2/3 vecinu neophodnu za promenu ustava. Za to je, ocigledno, potrebna jedna lista da izadje na crtu Mordoru. Imate sad bar godinu dana, gledajte pazljivo ko ce sabotirati zajednicku listu.

James Marshall

A ko će da brani taj isti Ustav, čak i ako ga ovi ne promijene? Mi danas imamo kršenja Ustava na svakom koraku, predsjednik vodi unutrašnju, spoljnju politiku, kadrira ministre, otvara fabrike, pregovara sa strancima, a to isto je radio kad je bio premijer. To su sve neustavna ponašanja, kao i smanjenje penzija, Briselski sporazum a institucija koja treba da brani Ustav se pokenjava po njemu svaki dan. Šta sprečava USS da šta god Vožd uradi to proglasi ustavnim ili se na kraju krajeva proglasi nenadležnim? Ustav je u ovakvim diktaturama sprdnja, mrtvo slovo na papiru. Gledati da se brani Ustav i da nešto sprečava ovu bagru da se ponaša po određenim pravilima, makar ona napisana u Ustavu, je kao vjerovati da će ova vlast nekad omogućiti fer i poštene izbore.  

Pontijak
9 minutes ago, chandra said:

Postavio je cilj za sledece izbore: spreciti 2/3 vecinu neophodnu za promenu ustava. Za to je, ocigledno, potrebna jedna lista da izadje na crtu Mordoru. Imate sad bar godinu dana, gledajte pazljivo ko ce sabotirati zajednicku listu.

zapadne ambasade ce narocito obratiti paznju da se kojim slucajem ne desi da na izborima vladajuci ne osvoje 2/3 jer ustav MORA da se promeni zbog KiM tako da ako tzv. opozicioni tribuni krenu da moljakaju po ambasadama za podrsku sve kukajuci o diktaturi koja vlada pa slutim da ce dobiti ambasadorski kurac kao odgovor

a zajednicku izbornu listu ce sabotirati gotovo svi, da parafraziram meksickog generala santa anu, ne postoji politicki protivnik koji moze da se odbrani od topovskog udara jacine 50 000 pesosa

Edited by Pontijak