Jump to content
Ayatollah

Đilas Tajkun™

Recommended Posts

Caligula

Za sve je u pravu

Sammael

Rekao bih da čita forum :D samo je ostalo da dođe ovde da mu se objasni definicija fašizma :D 

Nesh

Banana ponovo jase (sto bi rekli u drugom clanku koji sam linkovao, nije Njuz.net):

Bane Jovanović: Ja predstavljam Đilasa u Nišu

Iako se spekulisalo da je poznati niški političar Branislav Jovanović postao lokalni koordinator Saveza za Srbiju, on kaže da to nije tačno, da do sada nije prisustvovao nijednom sastanku ovog Saveza, ali da jeste dogovorio sa Draganom Đilasom da bude njegov predstavnik u Nišu, kao i da pomogne u formiranju stranke. Tvrdi da ih spajaju uspesi iz prošlosti.

Veujem da ni da mu ponude milion dolara za tacan odgovor, ne bi znao da odgovori na pitanje u koliko je stranaka, pokreta, saveza itd bio. Mislim da mu ne bi pomoglo ni da mu se ponudi olaksavajuca okolnost da moze da omane u broju druzbi koje je usrecio za jedan vise ili manje.

Covek je bio i Rusin.

Ako je verovati Banani i ovom clanku, Djilas je ocigledno resio da ide na sigurno. Sa Bananom ce se mnogo politickog i birackog leba najesti. Vec vidim reke niških apstinenata kako se slivaju na biralista konacno srecni sto imaju za koga da glasaju. Ludo, burazere, ludo!

Кристофер Лумумбо

banana je neunistiv 

Nesh

Predrag Blagojevic se upustio u brojanje nebrojivog. Tesko je poverovati u jednocifren rezultat, ali da ipak verujemo istrazivackom novinarstvu:

Edited by Nesh

djordje geprat

javna ličnost. poput udovice.

InvisibleLight
31 minutes ago, Apollo Creed said:

:isuse:

:laugh:

oduzmite mu tnjiter

Edited by InvisibleLight

djordje geprat

postoji li neki tvit, napisan od javne ličnosti, a da nije glup. od trampovih pa na dole. samo prave budale od sebe.

Edited by djordje geprat

ToniAdams

marinika prilicno smisleno pise, makar kolko sam video

Apollo Creed
11 minutes ago, djordje geprat said:

postoji li neki tvit, napisan od javne ličnosti, a da nije glup. od trampovih pa na dole. samo prave budale od sebe.

Kako da ne, recimo...

djordje geprat
37 minutes ago, ToniAdams said:

marinika prilicno smisleno pise, makar kolko sam video

marinika je OK skroz naskroz. moj favorit.

nezvanova

i moj, za predsednicu.

za guvernerku, zna se, mejdej (mada bi ona mogla da bude i premijerka)-

i drzavni tuzilac obazeno da bude zena, kao i ministar policije i pravosudja (kamicak)

premijer (ako mejdej odbije) moze da bude i musko, kao i ministar kulture (kim ili dimitrijevic), sporta i informisanja (MP40 :tongue:)

sto se mene tice, stvar je vrlo prosta.