Jump to content
Ayatollah

Đilas Tajkun™

Recommended Posts

Ayatollah

Obzirom da razna govanca na političkoj sceni imaju svoje topike, te da su završeni lokalni izbori na kojima se Điki nametnuo kao trenutni lider jadnih ostataka opozicije u Srbiji, mislim da nije zgoreg da napravimo poseban topik na kome ćemo divaniti o antipatičnom žutom tajkunu - od toga da li će uopšte nastaviti da se bavi politikom, do toga da li će postati Kalif umesto Kalifa. Poruka sa Tvitera kao mali uvod:

Apollo Creed

Vučića neću da pomenem...

a jbg, ipak sam ga pomenuo...:fantom:

ljakse

Što bi reko pokojni Kauboj, čini se™ da bi možda mogao da se bavi politikom.

Caligula

Jes vala, sreca sto vise nije tu. Pokojni Larsson bi na primer zatrpao Djilasa majinim indeksom, ako vec ne bi njega onda bi zatrpao forum.  jbg brt

ontopik: mozda je bolje okrenuti se alternativnim pokretima koji su napabirchili 2% u urbanoj sredini. Kako god, pred Srbijom je jedan cilj, a to je osloboditi drzavu ove patologije. Mozemo se razmimoilaziti u misljenju o nacinu na koji ce se to uraditi i to ce biti tema i ovog topika. Ja sam, na primer, radoznao sta ce ridji ponuditi kao resenje.

gospa buba

ljudi. ja neshto imam utisak da vi svi pishete sad jedno sad drugo :blink: . ali pravo random, ne vishe pre podne i posle podne, nego totalna umetnichka sloboda :unsure::hihi:

sent from bubamoto

Bujodrag

Ja mislim, gospa Bubo, da si ti nepatvoreni genije. I vidiš paterne čak i tamo gde ih ja ne vidim. To je to, genije si.

:) 

Caligula
1 minute ago, Bujodrag said:

Ja mislim, gospa Bubo, da si ti nepatvoreni genije. I vidiš paterne čak i tamo gde ih ja ne vidim. To je to, genije si.

:) 

Profesionalna deformacija :sleep: moramo malo i haosom da zasladimo

Bujodrag

Ne.

Nema opravdanja  za moralno popuštanje. Tu stvarni ili jesi ili nisi. 

Zato je ona genije.

Jebo ih lav, upropastili su mi omiljenu analogiju.

Edit: jebena slova i ulje.

Edited by Bujodrag

gospa buba

gradjaninine dragoljube, razidji se :)

sent from bubamoto

Bujodrag

OK.

Odoh.

Life is a slippery slope, naročito kad se naulji :D 

vememah

1 kvalitetan lider opozicije:

Dragan Đilas je od 2014. godine je odbornik u Skupštini grada, kaže predsednik Skupštine grada Nikola Nikodijević, "Dragan Đilas izabran je za odbornika, i dalje je odbornik, na izbornoj listi DS, ali se od trenutka kada je održana konstitutivna sednica skupštine, u aprilu 2014. godine, više nikad nije pojavio ni na jednoj sednici gradskog parlamenta", rekao je za Tanjug Nikodijević. On je dodao da svih 110 odbornika, uključujući i Dragana Đilasa, prima odborničku nadoknadu i da se nijedan nije izjasnio da se te nadoknade odriče.

http://mondo.rs/a1064621/Info/Beograd/Djilas-kandidatura-za-gradonacelnika-kritike-SNS-i-SPS.html

Januar 2013:

Lider Demokratske stranke (DS) Dragan Ðilas ocenio je da su energija (prvog potpredsednika vlade) Aleksandra Vučića i borba protiv korupcije, kao i PUPS sa njihovom politikom zaštite penzionera jedini vidljiv rezultat rada sadašnje Vlade, ocenivši da vlast kakva je sada ne može da radi dobro.

http://www.telegraf.rs/vesti/politika/483063-djilas-energija-vucica-i-pups-jedini-rezultat-vlade

Avgust 2013:

Da je krajnje vreme za realizaciju ovog projekta saglasili su se prethodnih dana i gradonačenik Beograda Dragan Đilas i prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić. Naime, najpre je Vučić kazao da će pozvati Đilasa na razgovor o projektu „Beograd na vodi“, a zatim je Đilas istakao da je sa Vučićem ranije već postigao konsenzus o značaju tog projekta. Prvi čovek prestonice je naglasio da bi taj projekat, pored izgradnje metroa, mogao potpuno da promeni sliku grada.

– Verujem da uz saradnju republičke vlade i gradskih vlasti na ovom i projektu metroa možemo da uradimo ono što je zaista dobro za sve Beograđane – kazao je Đilas medijima.

https://www.danas.rs/beograd/beograd-grad-na-vodi-2/

Jozef K.

Izvozao ga Vučić. Nije jedini. U stvari, ne znam da li ima neko koga nije.

askeladden

Djilas i Tadic su se precenili u dogovorima sa Vucicem.Mislili su da su potrebni psihou.On je iskusno uzeo ono sto mu je trebalo,tj ekipu porucnika,mafijaski receno.Dinkica na prvom mestu.Djilas bi mogao u svoja cetiri zida da bude opcinjen Vucicevom energijom.PUPS je i onako bio njegov koalicioni partner,jbo ga Jova Krkobabic.

kud u maglu Simoviću
57 minutes ago, Jozef K. said:

Izvozao ga Vučić. Nije jedini. U stvari, ne znam da li ima neko koga nije.

a pre toga mu je ovaj nabijao komplekse, kompleksnija je to veza

mislim da ovaj topik mora da ima sam đidov ulazak u politiku

za razliku od skoro svih srpskih političara nije iznedren iz udbinog šinjela

:fantom:

Hella

sloba je car demokratije za ovo belolistićarsko đubre danas a da ne načinjem što bi današnja studentarija ćutala tapšala smeškala se i bila u fazonu ase onaj nikačević uvalio mamu mu jebem kud ja nisam tako  :fantom: