Jump to content
Sludge Factory

Politika "na lokalu"

Recommended Posts

namenski

A, ne душотм, ovako si se namestio:

14 hours ago, Caligula said:

Ja se pitam kako ce se u malim sredinama obracunavati narod sa lokalnim SNS govnima kada dodje novi peti oktobar, jer svi se tamo znaju, osveta moze da ima milion lejera.

I ovako ti je odgovoreno:

14 hours ago, namenski said:

Isto kao sto su se svojevremeno obracunavali sa SPS/JUL govnima, eno zatvori jos uvek puni... :fantom: 

Sve ostalo spada u tvoja uobicajena koprcanja sa umetanjem i ucitavanjem svega i svacega...:sleep:

Ali, u pravu si - dosta za danas, dosadno bre vrteti s tobom jedno te isto... :fantom: 

Edit: a sto se tice:

...pa mu ne dajes sansu ni glas na izborima...

Mislis na onih skoro 600,000 glasova koje je dobio? :isuse: 

Edited by namenski

Caligula
3 hours ago, namenski said:

Sve ostalo spada u tvoja uobicajena koprcanja sa umetanjem i ucitavanjem svega i svacega...:sleep:

Vec sam ti rekao, jedini koji ovde ucitava si ti.

Niti sam pomenuo Jankovica niti pomislio na njega, serovao sam jednu u moru alarmantnih vesti u koju ti uguravas Jankovica kao da je on Srbiju doveo do ovde a ne Vucic (cak si na drugoj temi rekao da je Jankovic jos vise kriv od Vucica za ovakvo stanje politickog zivota u Srbiji).

Mislim, autuj se onda vec jednom kada si toliko fasciniran snagom vuciceve jedinice, kazi svaka cast Vucicu pa da pricamo dalje

Edited by Caligula

namenski
5 hours ago, Caligula said:

Mislim, autuj se onda vec jednom kada si toliko fasciniran snagom vuciceve jedinice, kazi svaka cast Vucicu pa da pricamo dalje

Jebote, dokle si ti spreman da ides, anduril je za tebe 1 одојче... :isuse: 

Caligula

... pa procitaj makar sta sam napisao gore, pre ovog ucitavanja. Ti ucitavas besomucno, na dva topika, sve vreme. Kaligula pa  Kaligula, Jankovic pa Jankovic.

hazard
9 hours ago, Sludge Factory said:

U igri veliki broj kandidata za gradonačelnika Kragujevca

Prvi je u pohod na novu gradonačelničku funkciju krenuo lider Zajedno za Šumadiju i bivši gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović koji je, pre 20-tak dana, označio početak predizborne kampanje ZZŠ. Ta politička organizacija će na predstojeće lokalne i republičke izbore u koaliciji sa strankom Bolja Srbija, čiji je lider predsednik Skupštine opština Topola Dragan Jovanović.

Stevanović i Jovanović očekivali su (i najavljivali) da će u koaliciji sa njima da bude i funkcioner i odbornik Pokreta “Niš naš grad” Branislav Jovanovič, ali je ovaj to demantovao, istakavši da on podržava aktuelne “građanske proteste”, čime je implicitno poručio da je on, za razliku od Stevanovića i Jovanovića iz Topole, zaista opozicija nenarodnom i uzurpatorskom Vučićevom režimu. Branislav Jovanović je, inače i uzgred, od nedavno član Predsedništva Đilasove Stranke slobode i pravde.

Zbunjen sam

Sludge Factory

Pa pitaj boga sta muljaju, prave neku "regionalnu" saradnju, da ne kazem stranku ili interesnu grupu. Mozda. Kao. Mislim, ko to zna tacno. 

Nesh

Ne znam gde ovo da stavim, sira je tema od lokalne, ali kako se radi o dodeli zvanja pocasnog gradjanina Subotice, cenim da moze na politiku na lokalu

:

U otvorenom pismu gradonačelniku Subotice, Bogdanu Labanu iz Srpske napredne stranke, poručila je da su on i lokalna skupština "nepomirljiva suprotnost svega što predstavlja Danilo Kiš svojim delom i svojim životom", prenosi Nova ekonomija.

"Stoga su Vaši motivi nečasni i cilj im je zloupotreba imena Danila Kiša za najprizemnije ciljeve jedne političke partije, čiji ste Vi član, partije koja je svojim destruktivnim delovanjem, uz ostalo, nanela ogromnu štetu kulturi", navodi u otvorenom pismu Miočinović.

Kako je navela, njen zahtev je "motivisan razlozima moralne, umetničke i ideološke prirode", a dodala je i da smatra da Laban i sastav gradske skupštine ne zadovoljavaju "nijedan kriterij na kojem se zasniva pravo odlučivanja o stvarima koje su plod dara i čestitosti".

Prigodan odgovor seseljoidnoj i pratecoj bagri.

Skyhighatrist

Rekli navijači, reko precednik, to je ondak to.

Anonymous

_108327011_68419629_10219811035327796_65

Knjaževac.

gospa buba

ali zashto?

nemoguce da ne znaju, ako to ne bi uradili kod starog oca u gornjem donjem, zashto ovde???

sent from bubamoto

Time Crisis
7 minutes ago, gospa buba said:

ali zashto?

nemoguce da ne znaju, ako to ne bi uradili kod starog oca u gornjem donjem, zashto ovde???

sent from bubamoto

Pa kad nije njihovo

gospa buba

to stvarno nije opravdanje za glupost. neko ce da vidi i to znanje ce se preneti!

sent from bubamoto

ragasto

Već je preneto, mislim da je ovo zlatiborski izum.:ss1:

Caligula

Pa dobro, ali su lepo napravili ivicu oko strabla, sto bi rekli stranci "satisfying photo"

Cela zemaljska kugla pretvara se u vasar idiotizma