Jump to content
radisa

Beogradski Izbori - POOL - Puls PPP

PPPOOL  

217 members have voted

1. 1. Za koga glasate?

• Aleksandar Vučić - Zato što volimo Beograd
    • Dr Vojislav Šešelj - Srpska radikalna stranka
    • Ivica Dačić - Socijalisticka partija Srbije (SPS), Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija (JS)
    • Da oslobodimo Beograd - Demokratska stranka (DS), Socijaldemokratska stranka (SDS), Nova stranka (NOVA) i Zelena ekološka partija - Zeleni (ZEP - Zeleni)
    • Aleksandar Šapić - Gradonačelnik
    • Šta radite bre - Marko Bastać
    • Dosta je bilo i Dveri - Da ovi odu, a da se oni ne vrate
    • Dr Miloš Jovanović - Demokratska stranka Srbije
    • Zelena stranka Srbije
      0
    • Beograd ima snage - Zavetnici
    • Dragan Đilas - Beograd odlučuje, ljudi pobeđuju!
    • Inicijativa Ne davimo Beorgad - Žuta patka - Čiji grad, naš grad - Ksenija Radovanović
    • Ljubiša Preletačević Beli - Zato što volimo Belovgrad
    • Predrag Marković - Pokret obnove Kraljevine Srbije
    • Dr Muamer Zukorlić - Stranka pravde i pomirenja
    • Za Beograd - Beogondola - Saobraćaj, urbanizam, turizam - Nova rešenja, konkretni projekti - Jovan Ranđelović
    • Republikanska stranka - Republikanus part - Nikola Sandulović
    • Liberalno demokratska partija - LDP - Čedomir Jovanović
    • NOPO
    • Za neku od onih 5 koje mi nisu stale na lsitu (Lažni DJB, Grci, Rusi, Neki Zeleni ili JĆČ)
  2. 2. Gradonačelnik će biti?

• Mali
    • Vesić
    • Neko drugi ispred SNS
    • Đilas
    • Šapić
    • Neko drugi iz opozicije
    • Irena, na zahtev publike, ulazi u trku ispred SNS-a
    • Đorđo Žujović

Recommended Posts

Nikodije

Nepotrebno sam pomenuo kulocu i hipstere, nije mi to trebalo, ali teranje u picku materinu nije adekvatan odgovor na to. Zato mi se napasi muda majmuncino pkb

Miralem
1 minute ago, pbg12345 said:

veliki problem je da se ljudi koji glasaju za jedinu prihvatljivu opciju, ujedno i jedinu za koju vecina smatra da su autenticna opozicija sns a njima dovoljno prihvatljiva za glasanje, prozivaju da zapravo glasaju za vucica jer eto nisu svesni koliko je ovaj zlo

to bi imalo logike da opoziciji fali nekoliko procenata do pobede, sada ne.

pbg12345

^vau kako si opak

eto svestan si da si se posrao po ljudima, mada si ono glavno gde im spocitaas da su zapravo za vucica izostavio, ali imas jaku potrebu da odes i korak dalje 

Edited by pbg12345

Nikodije
1 minute ago, pbg12345 said:

^vau kako si opak

eto svestan si da si se posrao po ljudima, mada si ono glavno gde im spocitaas da su zapravo za vucica izostavio, ali imas jaku potrebu da odes i korak dalje 

Nisu za vucica, ali njihovo glasanje daje takav rezultat

pbg12345
2 minutes ago, Miralem said:

to bi imalo logike da opoziciji fali nekoliko procenata do pobede, sada ne.

?

da, mozda bih mogao progutati po ko zna koji put stratesko glasanje ako bi situacija bila 50/50

posto je ovde jasno da vucic dobija i da su ovo ipak lokalni izbori, ne vidim amabas nikakav razlog da se ljudima spocitava to sto zele glasati za jedinu prihvatljivu opciju, a ne za jebeno manje zlo

pbg12345
Just now, Nikodije said:

Nisu za vucica, ali njihovo glasanje daje takav rezultat

pa sto se onda poseravas po ljudima?

jasno ti je valjda sta znaci to sto si napisao 2018 u srbiji

samo nekom ko ima koristiti od ove vlasti ili je potpuni debil danas nije jasno  sta je i kakva ova vlast

sve to sto ti zastupas se moze reci i na sasvim drugaciji nacin

uostyalom imali smo vise puta tu raspravu i mnogi od nas tu nemaju 100% cist stav

samo sto eto trenutno je vecini pun kurac manjeg zla

vememah
13 minutes ago, pbg12345 said:

inace, zanimljivo, ako se uporedi sa ovom temom https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/topic/20599-beogradski-izbori-glasacu-za/ , ispada da je 46 od 91 forumasa (ili oko 51%) 2016 glasalo za djb, danas bi 58 od 102 forumasa ili oko 57% glasalo za ndmbgd, a zanimljiv je i raspored glasova u odnosu na pre dva, tri meseca

jos ako nas uvek spremni @vememah obavesti koliko je djb dobio u bgd 2016, imacemo solidnu procenu koliko ndmbgd (maksimalno) dobija na ovim izborima 

@vememah obavesti koliko je djb dobio u bgd 2016

11,15%

Toni Sumaher
2 minutes ago, ljakse said:

Oće neko da zauzdava ovog sa ovim njegovim botovskim proseravanjima?

Aj malo da spustimo loptu, ne botuje Nikodije ovde. Nije u pravu, ali ne volim kada gomilatm zaskace jednog coveka.

I ovde imamo neki oblik klasicnog  politickog fajta na forumu - pragmaticitm vs idealistitm

ljakse
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

Aj malo da spustimo loptu, ne botuje Nikodije ovde. Nije u pravu, ali ne volim kada gomilatm zaskace jednog coveka.

Kakvo crno zaskakanje? Dođe ovde, posere se po svima u fazonu vi glupi ja pametan, i optuži za indirektno davanje glasa vučiću.

Pragmatizma™ sam se nagledao od Đinđića preko Tadija do Đilasa, ko hoće nek ga slobodno upražnjava bez moralisanja drugima.

Edited by ljakse

vememah

@pbg12345:

Nije ti dobra računica, pošto u ovoj anketi nemaš neglasače, a u svojoj si imao. DJB je imao 59% glasova među forumašima koji su glasali 2016. To treba da porediš sa rezultatima ove ankete i DJB-ovim osvojenim procentom 2016.

Edited by vememah

pbg12345
1 minute ago, vememah said:

11,15%

hvala

znam da si vec negde kacio, ali sam zaboravio gde

ja ovu cifru vidim kao gornji plafon ndmbgd (na ovim izborima)

1 minute ago, Toni Sumaher said:

I ovde imamo neki oblik klasicnog  politickog fajta na forumu - pragmaticitm vs idealistitm

nije problem u razlicitom stavu, niti da li je u pravu

problem je sto proziva ljude da su za vucica i(li) da nisu svesni koliko je ovaj zlo

to je jebanje u mozak klasicno

svako sa mrvom postovanja prema sebi u srbiji tako nesto nece dozvoliti

i onda kad mu se ukaze na to, on ne povlaci rucno, nego se dalje ponasa dziberski

vememah
45 minutes ago, Nesh said:

Kad vec pominjemo bacanje glasa, Djilas je vec pokazao sta znaci bacen glas na vrlo bezobrazan i prema gradjanima nipodastavajuci nacin. Neki gradjanii su glasali za njega ili za listu koju je predvodio, a on se, iako je ostao "odbornik" do kraja mandata, osim na verifikaciji mandata, nije pojavio ni na jednoj sednici.

Da, ispod časti mu je bilo da obavlja posao odbornika, ali je opet bio toliko arogantan da do poslednjeg dana ne podnese ostavku i pusti nekog agilnijeg na to mesto. I sad je on kao neki nazovi lider opozicije s najvećim šansama da pobedi Vučića.

pbg12345
3 minutes ago, vememah said:

@pbg12345:

Nije ti dobra računica, pošto u ovoj anketi nemaš neglasače, a u svojoj si imao. DJB je imao 59% glasova među forumašima koji su glasali 2016. To treba da porediš sa rezultatima ove ankete i ostvarenom procentu 2016.

e pa jos bolje, onda imam poentu! :D

jer sam na trenutak malocas istripovao kako je odnos 51% - 51% i zakljucio kako je zapravo isti broj ljudi sa ppp glasalo 2016 za djb, a danas bi glasalo za ndmbgd

onda sam uvideo svoju gresku, ali evo ti me (opet) ispravljas i dolazimo do tog maltene "egala"  59%djb -56%ndmbgd

Edited by pbg12345

pt 2.0
5 minutes ago, Toni Sumaher said:

Pre kofu govana nego loptu, al ajde... ne volimo iste stvari.

Takođe, jebo temu na kojoj je Miralem oličenje beduinskog mira, razuma i pomirljivih stavova. Možda je došao smak sveta.

Mučeni Nikodije želi što i ovi hipsteri i kuleri (pri čemu sam npr. ja izdvojena kao naročito kul), ali je grozničavo uveren da baš to kako on postupa jeste najbolji put da se Vučiću vide leđa, a ovaj hipsterskokulerski skroz pogrešan. Teško je živeti u Srbiji i biti nekonfliktan.

ZerrorR

Kakav je to argument koji provejava na forumu da se opozicija pozicionira i taktički™ čeka dok ovaj ne preda Kosovo? Meni to nema veze sa vezom. Sa nivoa grada (ili opštine) nema mogućnost da utiče na državnu politiku (možda malo opstrukcije), a opet sa nižih nivoa vlasti postoji mogućnost kvalitetnijeg finansiranja i organizacije infrastrukture.

Sve mi se čini da je celokupna opozicija 1 mlohava ćuna™. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...