Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

pa niko ne kuka, zaslužena tehniča, nego tvoje kolege navijači partizana tvrde da je protestvovao kod sudija, pretio im, šta već u tom trenutku

Pa i da jeste, tada je već bio isključen, eventualno je mogao da dobije još novčanu kaznu za psovke ili pretnje, mada na snimku ne deluje tako.

Link to comment
17 hours ago, Profesionalac said:

Pročitaj tekst, pa komentariši izjavu.

 

Nije seo za sto i počeo da priča o svojim finalima, nego razne budaletine puštaju na konferenciju za štampu.

 

Slazem se.Verovatno to nikada ne bi ni rekao nego ga ova budala od novinara provocirala,kao da je hteo iz Zeljkovih usta da cuje ja sam eto trener koji nema pojma.Mislim da bi ga vise voleo (Zeljka) da mu je rekao teraj se bre u tri lepe.

Link to comment
  • 11 months later...
10 minutes ago, Djolle said:

Morao Željko da ubaci crnu petorku protiv augodnih Subotičana.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Kapiram da želi otići na 20+ razlike pa da veći deo drugog poluvremena odigraju Aleksa, Anđušić, Trifa i Smajli. Šteta za Tristanovu povredu.

 

Voleo bih da neki minut u 4/4 dobiju Drezgić i Mikić(06. i 05. godište).

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Zvezda će da bude ozbiljan favorit u petak, njima Džoni I Holland ne nedostaju koliko Partizanu Papa i Madar. Plus Kampaco, a i bez toga je bilo na jednu loptu. Bela petorka Partizana ni protiv Spartak nije pravila razliku.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

videćemo. kup je specifičan utoliko što se tu igra jedini derbi pred istim brojem navijača jednih i drugih. različita je utakmica od ostalih, drugačija atmosfera.

 

prošle godine smo jezivi bili u kupu, pa eto i nekavog motiva da se to popravi.

 

samo takmičenje, go kurac ko i svake godine. u fudbalu kup ima nekavog smisla jer moraš da ga igraš, ima 1/16, pa osmina, pa četvrtina, pa ima i faza sa revnšom. u svakom slučaju to je nekakvo takmičenje u kome učestvuješ i koje možeš da osvojiš. ovo je ništa, niti učestvuješ, niti igraš bilo šta, samo dobiješ poziv da dođeš jedan vikend i poskupiš neki trofej ako uspeš. to nije takmičenje, to je u rangu vikend turnira, koji se obično igra u okviru prirema. stoga je moj predlog i ranije bio, da se ovo igra u septembru, dok traju pripreme. onda bi zaista i bilo u funkciji priprema, a ako bi bilo prihvaćeno šire očistilo bi malo termina u februaru, kad su u toku prava takmičenja.

Edited by Ted
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...