Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

2 minutes ago, nemoderisani said:

Alimpijevic je mnogo pogubljen, usran i zelen da vodi Zvezdu. Bjelica je bivši jebiga.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

 

Ma nije valjda. Nije da mi nesto znaci jer sam znao da je tako, ali lepo ako si i ti sada uvideo...

Link to comment
Pa ti do juče hteo da biješ za Bjelicu
Ne nego za zvezdasko pamcenje i zahvalnost. Bjelica nije bio poenta niti kako igra sada, niti sam sporio da je u kanalu, vec price kako je uvek bio kurac.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment
 
Ma nije valjda. Nije da mi nesto znaci jer sam znao da je tako, ali lepo ako si i ti sada uvideo...
Sta je tacno problem, sto sam rekao nesto sto je tebi ocigledno? Super kraljino

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Uzevsi u obzir koliko cesto uzimamo titule u poslednje vreme, mogli bi i nasi da snime DVD "Srcem do trofeja" i da ga dele uz..sta znam, 10 litara kupljenog dizela na NIS-u ili tako nesto.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

ali koliko carska je bila vest u medijima kada su komsije napravile taj kultni dvd:

Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio je u četvrtak dokumentarni film "Srcem do trofeja", koji prikazuje kako je taj klub pre nešto više od mesec dana osvojio nacionalni Kup. 

U uzbudljivoj priči sa finalnog turnira Kupa Radivoja Koraća u Novom Sadu, glavni junaci su prvotimci Zvezde, koji zajedno sa ljudima koji ih okružuju, do detalja opisuju nezaboravne trenutke koji su pratili tri velike pobede u novosadskom Spens-u. 

"Kup je osvojen filmski i red je da se to ovekoveči na filmu. Nadam se da je ovo samo prvi deo Zvezdinog serijala", rekao je novinarima predsednik Upravnog odbora kluba Živorad Anđelković. 

Film traje 46 minuta, urađen je u produkciji Crvene zvezde, uz pomoć prijatelja i sponzora kluba. 

Link to comment
Just now, Joe D said:

kup je to, nema mesta drami. a jesmo izgledali ocajno.

pa to

ako smo nesto morali izgubiti, onda neka to bude ovo

ipak malo brine forma, ne samo veceras, nego na celom ovom turniru

gotivim ja mnogo borac i zajebajim se kad pisem o njima, ali nedopustivo je da zvezda kao evroligas dodje u onakvu situaciju protiv njih, koji su poluamateri maltene

igra njih 10 celu sezonu, dve utakmice nedeljno, sa sve 33godisnjim malinom kao glavnim igracem i balabanom kao jedinim centrom

Link to comment
6 minutes ago, nemoderisani said:

Ne nego za zvezdasko pamcenje i zahvalnost. Bjelica nije bio poenta niti kako igra sada, niti sam sporio da je u kanalu, vec price kako je uvek bio kurac.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

 

Nije ni večeras bio kurac. Prvi strelac tima sa Dangubom sa 14 poena, prvi sledeći 10. 6 skokova, 50% iz igre. Prvi sam prso kada je promašio onaj zicer da nije jebeni obruč pipno, ali i večeras kao uostlaom i uvek kada se priča o njemu bude mnogo gorih, no mi ćemo se držati njega jer je on Reneova i Asajnmentova noćna mora pa se negde mora istresti. Nema veze i što večeras ima minimum 3 gorih od njega a od kojih se OČEKUJE da igraju u ovakvim utakmicama.

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

ali koliko carska je bila vest u medijima kada su komsije napravile taj kultni dvd:

 

iskreno, sad bih gledao taj DVD. onaj turnir je bila potpuno luda voznja, u svakom mecu smo se vracali iz mrtvih u samoj zavrsnici, tada anonimni vucina i vitkovac su nam donosili pobede, finale smo zavrsili sa 4 igraca na terenu i resio ga je richardson koji je posle turnirapobegao negde u juznu ameriku. meni licno najdrazi zvezdin trofej, iako je glupi kup bio u pitanju.

Link to comment
3 minutes ago, nemoderisani said:

Ne nego za zvezdasko pamcenje i zahvalnost. Bjelica nije bio poenta niti kako igra sada, niti sam sporio da je u kanalu, vec price kako je uvek bio kurac.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

 

2 minutes ago, nemoderisani said:

Sta je tacno problem, sto sam rekao nesto sto je tebi ocigledno? Super kraljino

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

 

Nikakav problem samo sto si i tada preterivao za pamcenje i zahvalnost jer realno on od povratka mnogo vise steti nego sto ga na 10 od 60 utakmice "krene", pa si okrenuo kako je "pre" harao Evroligom, pa da su kritike jer je Crnogorac i sta sve. Da igra za dzabe pa da mu i budem zahvalan...

Link to comment

 

4 minutes ago, Joe D said:

iskreno, sad bih gledao taj DVD. onaj turnir je bila potpuno luda voznja, u svakom mecu smo se vracali iz mrtvih u samoj zavrsnici, tada anonimni vucina i vitkovac su nam donosili pobede, finale smo zavrsili sa 4 igraca na terenu i resio ga je richardson koji je posle turnirapobegao negde u juznu ameriku. meni licno najdrazi zvezdin trofej, iako je glupi kup bio u pitanju.

 

Rakočević se beše povredio, pa nije igrao finale? Prvi centar Aleksandar Đurić, kojeg smo videli te sezone i nikad više. Kao i Miloša sisu Mirkovića.

 

btw, tema za razmišljanje: tada je u ligi bilo 7 kvalitetnih timova (Zvezda je u 1/4 pobedila Partizan, a u 1/2 Vošu sa Gurovićem), sad imamo jedva 1 i po. Strašan pad kvaliteta, para i stvaranje monopola/oligopola.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...