Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

1 hour ago, theanswer said:

Potpuno retardirano da se finale igra u 17h ako jedna ekipa igra polufinale u 21h. Četiri sata više za oporavak i pripremu nije za baciti kad pričamo o ukupnom razmaku od 24h.

 

Imamo igrača više ovaj put da rotiramo na Cirbesu, Zvezda mi deluje dosta tanko spolja, Reglend bi trebalo značajno da podigne igru, u ove dve utakmice Čović mi je delovao potentnije u napadu od njega, Beron je ispogađao danas ali uglavnom otvorene šuteve pred kraj, ne može on da kreira, ne može Čović da kreira, Davidovac se može braniti u tom smislu, ako i Reglend ne kreira onda su u kanalu.. Perperoglu odigrao bogovski danas, da njega nije bilo, dobila bi ovo Mega. 

 

 

Preko Covica smo danas primili 5 trojki od cega tri za redom.

Mada najjace je kada je prilikom izvodjenja auta dodao loptu gurovicu na suprotnoj strani.

Link to comment
1 hour ago, stoka said:

Zna li neko zašto Lendejl nije namerno mašio drugo bacanje?

 

Mozda se plašio sankcije. Promenjeno je u pravilima, pa sad ne sme da se bas ocigledno promasi.. mozda je hteo da bude blizu, pa pogodio :D

 

A učinilo mi se da je Trinki tražio da promaši.

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Meni misterija ove 0.2 sekunde na kraju sto su navodno ostale, bilo je tu sigurno bar 0.5, ako ne i citav sekund. 

 

A kako to znas  :)

 

Sudija nije svirao prvi kontakt, nego tek kad je bilo povlačenje. A to može da traje sekundu, a može i dve. Oni su procenili da je proslo 1.7.

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

A kako to znas  :)

 

Sudija nije svirao prvi kontakt, nego tek kad je bilo povlačenje. A to može da traje sekundu, a može i dve. Oni su procenili da je proslo 1.7.

kako 1.7 kad je pre početka napada odtalo 1.1

Link to comment
8 minutes ago, Timmy said:

 

A kako to znas  :)

 

Sudija nije svirao prvi kontakt, nego tek kad je bilo povlačenje. A to može da traje sekundu, a može i dve. Oni su procenili da je proslo 1.7.

 

Imas snimak iznad, sve se vidi. Na 0.8 Lendejl je vec izbacio loptu i vise nema kontakt s Beronom.
E sad, pistaljka se stvarno cuje tek negde oko 0.2. Ako se ne gleda kad je bio faul vec kad ga je sudija svirnuo, onda je sve ok. Mada je to po meni onda bas glupo pravilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...