Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Ali mrtva trka izmešu Kešelja i Tomića ko je veća prevara.

Kešelj je u stanju da 5 puta baci ciglu na koš bez rezona, sramote ili trunke nelagodnosti...

Milan je u stanju da ga takvog vrati 5 puta na parket. 

Nebojša stvorio si čudovište.

Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

Borac prosuo dobijen meč

pojedoh se danas kad sam shvatio da je utakmica pocela u 5, a ne da ce poceti u 7 kako sam mislio

bilo+10 u tom trenutku na poluvremenu za borac, a kvota pre pocetak na njih 5,50 u mozzartu

 

na kraju mi je makar sa te strrane laknulo :D

 

steta jbg, prosle godine su fino izmucli zvezdu, nadao sam se tako necemu i ove

jeste borac losiji nego tad, ali nije ni zvezda bolja

Link to comment

Djeluje nestvarno da je Glišić igrao kod Vujoševića, dečko ima 20 godina. Šteta za njega, izgledalo je da će biti stvarno dobar ali izgubio je ključne godine u svom razvoju.

Edited by keitel
Link to comment

Potpuno retardirano da se finale igra u 17h ako jedna ekipa igra polufinale u 21h. Četiri sata više za oporavak i pripremu nije za baciti kad pričamo o ukupnom razmaku od 24h.

 

Imamo igrača više ovaj put da rotiramo na Cirbesu, Zvezda mi deluje dosta tanko spolja, Reglend bi trebalo značajno da podigne igru, u ove dve utakmice Čović mi je delovao potentnije u napadu od njega, Beron je ispogađao danas ali uglavnom otvorene šuteve pred kraj, ne može on da kreira, ne može Čović da kreira, Davidovac se može braniti u tom smislu, ako i Reglend ne kreira onda su u kanalu.. Perperoglu odigrao bogovski danas, da njega nije bilo, dobila bi ovo Mega. 

Edited by theanswer
Link to comment

Mora ranije da bi se rasterala bagra, treba organizovati sve, ovo je jedino mesto gde su obe grupacije u hali na utakmici. Umesto da su nam dali da gledamo reprezentaciju ko ljudi uvaljuju nam ovo.

Link to comment
13 minutes ago, Moća said:

Dobijate nas samo na centre, Cirbes ko kurton a Ristic balvan.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Cirbes je danas posle dva faula za minut odigrao skroz korektno,bar u napadu, u odbrani je morala Mega malo više da ga napada dok je bio na parketu zajedno sa Čovićem u piku..

11 minutes ago, MiddleClass said:

A ono jes, imaju Gagica... :fantom:

 

Baš bi Gagić mogao biti ključ uspeha sutra. To je još jedno više telo koje možemo da bacimo da nakupi koji faul, da se pogura, mooožda uhvati neki skok i da neki zicer, a možda i reši na kraju ko prošle godine. U odnosu na prethodnu utakmicu mi sad tu imamo igrača više u rotaciji a Zvezda igrača manje jer nema Odža.

3 minutes ago, W.F.C. said:

Mora ranije da bi se rasterala bagra, treba organizovati sve, ovo je jedino mesto gde su obe grupacije u hali na utakmici. Umesto da su nam dali da gledamo reprezentaciju ko ljudi uvaljuju nam ovo.

 

Mislim da tv određuje početak utakmice. 

Link to comment
20 minutes ago, W.F.C. said:

To plus ovo sto sam napisao. Uklapaju spanski kup sa nasim za prenos i ne ganja se olos po ulicama kasno uvece.

 

Nema to veze sa navijačima, prošle godine je finale bilo u 21h na primer.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...