Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

41 minutes ago, Heaviside said:

Klasicno odsustvo zdravog razuma. Donesu pravilo i onda ga dva najmocnija entiteta godinama javno rutinski zaobilaze. 

da stvar bude tragikomicnija, ispade da je kss(za koji se ni ne zna ko ga vodi), jaci od drzave..

drugo, dok obicnim gradjanima taj pasos kurza ne vredi, ovi stranci kasnije u karijeri mogu da imaju koristi, missim necemo mi propasti zbog toga, al kompletna analogija je cirkus..

ipak hajlajt je muceni fegi, pre dva dana je bio aparthejd posto je najavio da ragland dobija pasos a iz partizana niko, a sada kada se spominju odzic i stranichic, sad je to vec teorija zavere, zeta retikuli, pledijci etc :coffee:

Link to comment

ma bas se u kss treba uzdati kao u telo koje donosi razumne poteze

jebao ih kup sve zajedno na gomili

najbesmislenije takmicenje ikad, ali eto i njega koriste za ovakve stvari

 

 

jedino sto mi pada na pamet je da klubovi koji nemaju ovu privilegiju otkazu ucesce

ali oni nemaju nikakvu moc, pa bi samo ovi iz kss siljili kurac na njima

Edited by pbg12345
Link to comment
40 minutes ago, Shaq said:

da stvar bude tragikomicnija, ispade da je kss(za koji se ni ne zna ko ga vodi), jaci od drzave..

drugo, dok obicnim gradjanima taj pasos kurza ne vredi, ovi stranci kasnije u karijeri mogu da imaju koristi, missim necemo mi propasti zbog toga, al kompletna analogija je cirkus..

ipak hajlajt je muceni fegi, pre dva dana je bio aparthejd posto je najavio da ragland dobija pasos a iz partizana niko, a sada kada se spominju odzic i stranichic, sad je to vec teorija zavere, zeta retikuli, pledijci etc :coffee:

Ja to vidim obrnuto, drzava je partner zvezdi i partizanu u zaobilazenju pravila a kss je nemocan. Daju pasose strancima posle nekoliko meseci zivota u Srbiji i to klasicnim leoginarima, a ogranicavanje broja takvih igraca je jedini smisao tog pravila. Partokratijsko pishanje po savezu i kosarci. Drugo je pitanje da li je to pravilo dobro ali za eventualnu promenu se mora boriti unutar saveza, a ne da mup odlucuje koliko stranaca ce da igra na krk. 

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Ja to vidim obrnuto, drzava je partner zvezdi i partizanu u zaobilazenju pravila a kss je nemocan. Daju pasose strancima posle nekoliko meseci zivota u Srbiji i to klasicnim leoginarima, a ogranicavanje broja takvih igraca je jedini smisao tog pravila. Partokratijsko pishanje po savezu i kosarci. Drugo je pitanje da li je to pravilo dobro ali za eventualnu promenu se mora boriti unutar saveza, a ne da mup odlucuje koliko stranaca ce da igra na krk. 

znaci hoces da kazes da je danilovicu, tomasevicu i kuzmanovicu toliko stalo do tog pravila o max 4 stranca da gej klubovi preko drzave moraju da zaobilaze to pravilo?

ili jos sto je manje verovatno, da cak ni drzava ne moze da promeni to pravilo, posto su ova trojica toliko jaka, pa je drzavi lakse da izdaje pasose nego promeni to debilno pravilo?

 

pre ce biti da ova trojica ni ne znaju gde je kancelarija kss, a i ako znaju, nikad nikog nema tamo, pa to debilno pravilo o limitiranju stranaca ne moze ni da se promeni :coffee:

Link to comment

+1000

Pravilo je tu da se poštuje, ma koliko glupo bilo. Ovim zaobilazenjem blizanci sve ostale stavljaju u neravnopravan polozaj. Bas me zanima po kom osnovu stranci/legionari koji provedu u Srbiji 5-6 meseci ekspresno dobijaju pasoš od MUPa...

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

+1000

Pravilo je tu da se poštuje, ma koliko glupo bilo. Ovim zaobilazenjem blizanci sve ostale stavljaju u neravnopravan polozaj. Bas me zanima po kom osnovu stranci/legionari koji provedu u Srbiji 5-6 meseci ekspresno dobijaju pasoš od MUPa...

missis na gradjene ili ostale sporcke klubove?

ako aludiras na sporcke klubove..

pa to je odradjeno i pre starta bilo kog takmicenja, gde oba dva dobijaju po 1m+  evra u sezoni, dok ostali klubovi dobijaju po 10k..

tako da mante se te sprdancije, da ne kazem licemerstva, kako je nepravda prema drugim klubovima, to sto se zvezdi i partizanu dozvoljava da igraju sa 5 umesto 4 stranca, posto bi se i sa domacom boranijom prosetali do finala :coffee:

Link to comment

Pričam o pravilima, mozda bi ostali klubovi doveli i 10 stranaca, ali ne mogu u MUPu da im obezbede pasoš, čak i da imaju dovoljno novca da plate strane igrače..

 

 

Budzeti su neka druga priča, isto maligna.

Ovde se priča o svesnom zaobilaženju pravila koristeći resurse drzave. 

Link to comment

budzeti su prva prica.. mislis da bi ostale klubove bolela paja, da i oni dobijaju po sezoni 1m eura?

tako da licemernije je ovo kako je nepravda sto se zvezdi i partizanu dozvljava po 5 umesto 4 stranca,  a kao druga je prica sto se zvezdi i partizanu daje po 1m eura, a ostalim klubovima 1m kuraza :coffee:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...