Jump to content
renne

Crvena zvezda-Armani 9.2.18. 19:00 SK1

Recommended Posts

Joe D

jankovic je bio na slabom unierzitetu, a jovanovic nije ni bio neki talenat kad je odlazio.

alimpiju definitivno ne moze da se zameri da mu igraci ne napreduju. jedan od pokazatelja da ima potencijal da bude odlican trener u buducnosti.

nemoderisani
Mrzim mlohave visoke (Mitrovice, Bjelice i ostale Tejice i Simanice), ajde Davidovac je car pa moz da bude mlohav, ali 4 i 5 ne. Bravo za Jankelu, pegla k'o konj. 

Mislis na Nemanju Bjelicu? Stvarno svasta ovde moze da se procita

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

spaceploitator
16 minutes ago, Plajvi said:

Mrzim mlohave visoke (Mitrovice, Bjelice i ostale Tejice i Simanice), ajde Davidovac je car pa moz da bude mlohav, ali 4 i 5 ne. Bravo za Jankelu, pegla k'o konj. :D

de simanica u tu ekipu stavi...on je jedino uglavu mlohav

assignment

Nisam bio u mogucnosti pa sada odgleda snimak. Dobra tekma.

Konacno se desilo ono sto sam nedeljama trtumudio, smanjio Bjelici minutazu, povecao Jankovicu, ovaj em sto je odigrao odlicno, em je ovog puta izvukao nesportsku. Bjelica je vreme dobro odigrao, jer za toliko ima ralno snage...

Cane Vukic Prebranac

Ко је будан и докон, има сад реприза на СК2. Уживање гледати Рочестија :ziga:

salerokada

Ova utakmica je interesantna jer je ceo tim odigrao dobro.

Čak i Enis iako je promašio sva svoja četiri šuta.

Plajvi
11 hours ago, nemoderisani said:

Mislis na Nemanju Bjelicu? Stvarno svasta ovde moze da se procita

Na Milka, naravno. :D

kralj
12 hours ago, salerokada said:

Ova utakmica je interesantna jer je ceo tim odigrao dobro.

Čak i Enis iako je promašio sva svoja četiri šuta.

Pa sad... 

Omić je recimo uglavnom bio užasan. Ja sam mislio da će on biti defanzivni upgrejd u odnosu na Lesora, ali mrka kapa. Da je Pero igrao, bila bi milina od utakmice. 

Šteta što Lesor nije prikucao onu Enisovu asistenciju. Perfektno dodavanje, 

Dangubić je potpuno promenio majndset i pored konstantnog napretka u odbrani od dana kad je došao (danas je jedan od boljih defanzivaca na spoljnim pozicijama u Evropi), u napadu je počeo da donosi uglavnom dobre odluke. Kapitena bi trebalo odmoriti za vreme Kupa (iako se to naravno neće desiti). 

Alimpije kida za sad. 

nemoderisani

Jebiga Omic je uvek bio drvo a mi nemamo vise Radonju da pravi cudo s centrima. Nama Lessor 6 meseci ne napreduje, evo tek sad malo pocinje da koristi svoje predispozicije.

Na Milka, naravno.
Milko je baba samo ako gledas kosarku na forumu. A sa baba mitrom, simanom i tejarom u istoj recenici samo greskom moze da se nadje. Sad vec majke mi mislim da je problem sto je crnogorac, ne mogu da shvatim drugacije. Covek je odigrao doktorski juce ono malo sto je igrao. Celu karijeru se guzi pod kos i ide na faul a to nije babska igra, pogledaj dalje od promasenog zicera. Mislim ako je Milko baba onda je i Nemanja baba jer se ne lozi ko Garnet dok igra, to je taj nivo utiska.
Stvarno ne kapiram osesivni pik na Milka al sto je vise kleveta i lazi to je Milko miliji i drazi.

Wilde

Dangubić sinoć odigrao još jednu sjajnu partiju. Janković treba da radi na odbrani, u napadu je definitivno postao koristan ali ga na drugoj strani prelako probijaju. Nije toliko do motorike koliko do manjka koncentracije i volje da igra odbranu, tako da se nadam da će ga Alimp utegnuti u dogledno vreme, jer je i Bjelica automatski daleko korisniji kad ga se svede na max 20 minuta.

Ima u ovom timu još puno prostora za napredak do kraja sezone.

assignment
1 hour ago, nemoderisani said:

Jebiga Omic je uvek bio drvo a mi nemamo vise Radonju da pravi cudo s centrima. Nama Lessor 6 meseci ne napreduje, evo tek sad malo pocinje da koristi svoje predispozicije.

Milko je baba samo ako gledas kosarku na forumu. A sa baba mitrom, simanom i tejarom u istoj recenici samo greskom moze da se nadje. Sad vec majke mi mislim da je problem sto je crnogorac, ne mogu da shvatim drugacije. Covek je odigrao doktorski juce ono malo sto je igrao. Celu karijeru se guzi pod kos i ide na faul a to nije babska igra, pogledaj dalje od promasenog zicera. Mislim ako je Milko baba onda je i Nemanja baba jer se ne lozi ko Garnet dok igra, to je taj nivo utiska.
Stvarno ne kapiram osesivni pik na Milka al sto je vise kleveta i lazi to je Milko miliji i drazi.

Haha, gde ti to pade na pamet, da je problem sto je crnogorac?!

Juce je odigrao dobro, jer za toliko ima snage. Covek je veteran od 33 godine, spor je, ne ume da skoci vise, masi zicere (i to ne jedan vec gomilu) ...

Kada branis nekoga, taj isti treba da ima neki zaradjeni kredit. A ja ne vidim cime je on to zaradio (zajebi prve 5-6 utakmice na pocetku i prvi derbi). On je i kod Radonje "cuda pravim" prosle godine bio vise stetocina nego solidan. I kada se te sezone vratio u Zvezdu niko nije bio u fazonu, wow super vratio se Bjelica. Prinudno je ove sezone dobijo ulogu koju on jednostavno vise ne moze da izgura i nadam se da je ova utakmica prekretnica sto se toga tice.

I kada karakterises kriticare Bjelice kao ljude koji gladaju basket samo na forumu (znaci ti gledas uzivo pa si ekspert a ovi ostali nemaci pojma) meni bivas sve antipaticniji.

Plajvi
1 hour ago, nemoderisani said:

Jbg, volem da u ekipi za koje navijam na visokim pozicijama ne igraju likovi koji su defensive liability zbog manjka mesa, muda i zestine u igri, svaka njemu cast na tome sto je atipican visoki igrac koji ume da izmuva faul na ulazu vrlo cesto, ali kad imas igraca od 2,10 koji ne moze da ubode zicer, koji dobar deo bacanja koja izmuva ne pogodi, u odbrani ne postoji niti je ikada u svom zivotu postojao, jbg. Za mene je to baba. Kvinsi Miler nije baba (nije ni tipicna 4, ali kod nas je sve vreme igrao to), Jankunas nije baba, Tompkins nije baba, Printezis nije baba itd. I to prvenstveno pricam o tipu igraca, ne o kvalitetu, da se razumemo, u tu recenicu bi Milko bas solidno zalutao.

I da, prilicno sam siguran da ce Luka Mitrovic imati istu/slicnu karijeru kao Milko (pisao sam prosle sezone to isto), i da cemo biti jednako odusevljeni kad se vrati za jedno 8 godina. 

Bilo bi sjajno da od Milka i Lesora i njihovih komponenti/elementarnih cestica napravimo 1 cara, a krs i sut istovarimo u FMP. :D

salerokada

@kralj: Da, Omić jeste bio najslabiji. Ali i takav nije bio očajan već je dao određeni doprinos.

harper
1 minute ago, salerokada said:

@kralj: Da, Omić jeste bio najslabiji. Ali i takav nije bio očajan već je dao određeni doprinos.

Dobric i Enis su bili neuporedivo gori od Omica sinoc, ako takve ocene uopste imaju neki znacaj. A nemaju. U drugom poluvremenu je Omic cak bio i dosta dobar, mada jeste ostao u debeloj senci jedne od boljih Lesorovih partija otkako je Francuz dosao u Zvezdu i njegovog sopstvenog izdanja iz prvog poluvremena koje je zaista bilo bas lose. Covek radi tacno ono sto sam i mislio da ce, guzi se unutra da igra ledjima i iznudjuje faulove visokim igracima, postavlja neuporedivo jace blokove nasim blokovima od bilo kojeg naseg centra, tu i tamo se ponudi iz pika i spakuje od table ili zakuca, imao je i par lepih pasova iz reketa spolja (na primer, za trojku Lazica koja je definitivno zatvorila utakmicu).

Ne treba zaboraviti da je on maltene tek dosao u tim, ovo mu je valjda tek treca ili cetvrta utakmica. Znali smo i kad je dolazio da nije nikakva posebna klasa, za sada radi ono sto se od njega i ocekuje i prilicno brzo je poceo da ostvaruje kakav-takav ucinak. Cini mi se da i Lesor nesto bolje igra otkako je Omic dosao ali to moze i ne mora da ima veze jedno s drugim.