Jump to content
Sign in to follow this  
Timmy

Skijanje na ZOI

Recommended Posts

Timmy

I to fenomenalno vreme, temperatura -8 gore, -5 u cilju. Sunce, nema vetra... bice uzivanje gledati ovaj slalom. Prognoziram pobedu Tese Vorli iako su Sifrin i Rebenzburg veci favoriti. Al uvek moze neko da iznenadi, najpre Movinkel.

Krece...

valter
1 minute ago, Timmy said:

I to fenomenalno vreme, temperatura -8 gore, -5 u cilju. Sunce, nema vetra... bice uzivanje gledati ovaj slalom. Prognoziram pobedu Tese Vorli iako su Sifrin i Rebenzburg veci favoriti. Al uvek moze neko da iznenadi, najpre Movinkel.

Krece...

Lose,jako lose Tesa.Ajmo Brinjone

valter

Sve mi izgleda nekako cudno,kao retro trke.Fali samo neki spiker iz doba SFRJ.Zamislite da Melg nije zeznula kod crvene kapije malo pre cilja.

stoka

Odlično je italijanski trener postavio stazu za svoje pulenke. Uostalom, ko će kome ako ne svoj svome ...

Ali Šifrin je i dalje apsolutni favorit, samo 20 stotinki zaostatka za vodećom ...

Edited by stoka

stoka

Sad će Ignjatovićeva ...

Idemooooo, Nensiiiiii ...!!!!!

Ide u prvih 30 sigurno ...

Edited by stoka

valter

Bilo bi odlicno ako plasman ostane isti posle druge voznje.Bojim se da ce ipak Sifrin pobediti.Naravno da Ignjatoviceva popravi plasan.

Mauci

Shiffrin osvaja zlato :(

Timmy

Pominjaos am iznenadjenje i evo je Manuela.. Ja je cak nema ni u prvih 10 u fantaziju. Pre sam mislio da ce bilo koja od ostalih Italijanki da iznanadi, ali ne i Melg. Ali eto... drago mi je zbog nje, jako mi je simpaticna :heart:

Mislim da je najrealnije da ipak uzme bronzu, a da ce Sifrin i rebensburg biti ispred. 

Timmy

A meni se ne svidja staza, nekako je suvise teska, a ruzna za oko. I nije Italijan mnogo pomogao, cele sezone njih 4 voze odlicno.

Timmy

Nevena odlicna, nisam ocekivao da ovako dobro odskija Smem da se usudim da kazem da je poslednjih 5 kapija odskijala mozda i najbolej od svih. Sve su malo skrenulo kod one 4te kapije od kraja, samo ona savrseno. Realno je da zavrsi izmedju 20 i 25 mesta. A ako bas dosta njih ne zavrsi trku moze i bolje. Na svoj kvalitet ne moze, vec mnogo zaostaje. Npr 80 stotinki joj bezi 23. A ona ispred 30 samo 30 stotinki.

I nije joj dobro sto su GS i slalom dan za danom. Al jbga sad.. imace odmor do kombinacije

valter

Neka Melg uzme medalju,a ostale sta urade.Neka Nevena prvo zavrsi,sve ostalo dobar rezultat.

Dresen mi nekako dolazi kao prvo ime.Bojim se da neko od Austrijanaca ne pobedi.Voleo bih nekog od dueta Norvezana.

Timmy

Krece spust. Glavni favoriti Feuz, Svindal i jansrdu sa brojevima 5, 7 i 9. Ali tek je ovde moguce iznenadjenje. Parid, Inerhofer, Dresen... samo da se odvratni Fil ne ubaci na podijum.

Ja posebno navijam za iznenadjenje, jer sam se kladio da nece osvojiti nijedan od prvih 8 favorita.

Nas Vukicevic redni broj 32.

Timmy

Nece Austrijanac. Ja najvise navijam za Jansruda, ali bih vise voleo da uzme Svindal. nema zlato, jako ga zeli i zbog cele karijere i svega zasluzuje. A mislim da ce Feuz da zasere.