Jump to content
Sign in to follow this  
Timmy

Skijanje na ZOI

Recommended Posts

Tolaa

Drago mi za Myhrera isto koliko i za Fridu. Bas je bio baksuzan u poslednjih par godina. :) 

Kako ide porodici Gisin, na sledecim igrama Marc ima osigurano zlato. :) 

Hudersfield
9 hours ago, valter said:

Imam osecaj,videcemo da li je dobar,da Hirser danas ne da nece pobediti,nego da ce ostati bey medalje.

8 hours ago, valter said:

Hahahaha,hocu.Probaj sa X na zenski hokej CAN-SAD,nisam toliko siguran kao za Hirsera,ali vredi probati.Ne znam zasto,barem je bilo kada sam gledao pre nekoliko sati,manja kvota na SAD.

6 hours ago, valter said:

Sifrin,Gisin,Holdener uzimaju medalje.Mozda malo drugacije rasporede.Nevena ce biti medju deset,cudo ako ne bude.Ma ima da stave lagan slalom radi Von.

Jedino je objašnjenje da ovaj čovjek dolazi iz budućnosti, sve pogođeno izuzev Neveninog 14. mjesta.

Svaka čast!

valter
1 hour ago, Tolaa said:

Drago mi za Myhrera isto koliko i za Fridu. Bas je bio baksuzan u poslednjih par godina. :) 

Kako ide porodici Gisin, na sledecim igrama Marc ima osigurano zlato. :) 

+1

Svedska dominacija u slalomu :D

Timmy

Ispade slalom kakav niko nije mogao da predvidi.

Ne pamtim kad Hirser nije zavrsio trku. Ove i porls esezone se to niej desilo... ne secam se dalje... A tek Kristofersen. Bio je na podijumu na svakoj trci ove godine, 8 puta valjda. I onda na OI ostde Nortveska bez najsigurnije skijaske medalje.

Bravo za Mirera, kao i Zenhaursena. Nekako sam predosetio da moze do medalje... Pre pocetka sam mislio da je mali Mat taj koji moze da iznenadi i uzme zlato, ali i medalja mu je dosta za sada.

Timmy

U kombinaciji kad se pogleda ocekivano. Gisin je digla formu u svim disciplinama i oduvala ih je sve. Sifrin sa srebrom i dve zlatne najbolja skijasica igara.

Drago mi sto i Vendi uze medalju (to sam pogodio na kladionici kao i da Gisin osvaja po kvoti 15, a igrao jos i Vendi osvaja i Mowinckel osvaja)

Bravo za nevenu i 14. mesto. Ana Bucik 11.

Timmy

A nisam znao za pravilo da kad skijas promasi kapiju i nastavi da skija do kraja dobije kaznu. Ima smisla. Marusa ce biti kaznjena zbog toga

freakns
1 hour ago, Timmy said:

U kombinaciji kad se pogleda ocekivano. Gisin je digla formu u svim disciplinama i oduvala ih je sve. Sifrin sa srebrom i dve zlatne najbolja skijasica igara.

Drago mi sto i Vendi uze medalju (to sam pogodio na kladionici kao i da Gisin osvaja po kvoti 15, a igrao jos i Vendi osvaja i Mowinckel osvaja)

Bravo za nevenu i 14. mesto. Ana Bucik 11.

kako bre dve zlatne i srebro?

veleslalom i sada ovo srebro, di joj drugo zlato, zar nije izduvala slalom? :blink:

Timmy

Da jebote... ne znam kud bijem od posla, a nocas spavao 3 sata... i mozak pomesao u trenutku prethodne rezultate nje i Hirsera (a on jeste uzeo dva zlata, samo da proverim :D )

valter
51 minutes ago, Timmy said:

Da jebote... ne znam kud bijem od posla, a nocas spavao 3 sata... i mozak pomesao u trenutku prethodne rezultate nje i Hirsera (a on jeste uzeo dva zlata, samo da proverim :D )

I meni se u prvi mah ucinilo da nije bas tako,ali ako si vec napisao,onda... :D

burekdzija

Ipak je covek, a ne robot (Hirser).

A drama queen sad moze malo da se odmori od olimpijade i pojuri Stenmarka u svetskom kupu.

p.s. dobar je Hirser:

„Mein Fahrstil ist sehr kraftvoll mit ganz kurzem Abdruck, und hier sind eher die, die ziehen und das mit Gefühl machen können, vorne. Ein Gefühlsskifahrer bin ich halt nicht“, so der 28-Jährige.

U slobodnom kratkom prevodu: ja vozim na snagu, a ne na osecaj :) 

Edited by burekdzija

stoka

Najveća šteta za Lindzaru, jednu od najvećih ili najveću skijašicu svih vremena ... Slično Boltu, planirala je da zlatom na nekom velikom takmičenju zaokruži karijeru ... Spletom okolnosti, iako je godinama dominirala svetskim skijanjem, ima samo jednu zlatnu olimpijsku medalju u karijeri ... Prosto neverovatno ...