Jump to content

Recommended Posts

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miljenko

53

• freakns

44

• renne

43

• valter

31

Top Posters In This Topic

gledam u mesanom drustvu, jedino ja nisam rus ili amer. sa rusima izgleda letim za seul na finale, toliko je odusevljenje. ameri narucuju neke moonshine shotove, toliko su losi i slatki da ih rusi ne piju, a oni svasta piju. 

Finci su mi jedan finalista,drugi...Po kvalitetu Rusi,ako gledamo sastave,medjutim kod Rusa uvek ima ono ali.Da ne ulazim u veliku analizu,vece ste ih rastavili na delove,Ruse hoce da zeza mozak.Od raspada SSSR-a stalno imaju odlicnu i ekipu,i stalno puknu.Cak i kod kuce.Ako se sastave mogu i zlato da uzmu,ako...Recimo Svedska ili oni.

kao sto rekoh, nije mi jasno kako su Cesi dobili Kanadu. ovo je katastrofa, vise biju nego sto igraju... definitivno vise ne postoji big 6 u hokeju. Cesi su propali u zadnjih 5-6 godina. ovo je lose, a ni u NHL nemaju bas nesto previse igraca... moci ce oni i dalje da prave probleme, ali evidentno je da su Kanada, Rusija, SAD, Svedska i Finska sada dobrano ispred. Svajcarci pak napreduju konstantno, rekao bih da su vec bolji od Slovaka a sustizu bome i Cehe

dobise Cesi nekako... 4-1, ali 2 gola su empty net golovi. sada se neke stvari vec znaju.

Cesi u 1/4 finalu cekaju pobednika USA/Slovacka. to je 100%. ukoliko se ne desi cudo, i Kanada dobije Koreju sa makar 4 razlike, ostalo ce biti:

Rusi u 1/4 finalu cekaju pobednika Slovenija/Norveska. ova dva para ukrstaju medjusobno.

pobednik Finska/Svedska ceka pobednika Svajcarska/Nemacka

Kanada ceka pobednika iz porazeni Finska/Svedska i Juzna Koreja.

znaci

Kanada vs Finska/Svedska(kapiram da ce dobiti Koreju :D)

Finska/Svedska vs Svajcarska/Nemacka

Ceska vs USA/Slovacka

Rusija vs Slovenija/Norveska

lepo se ovo Rusima otvorilo... znaci zasrace sigurno :D pogotovo jer sam napljuvao Cehe, znaci oni ce u finale jos da dodju :8_laughing:

• Create New...