Jump to content

Recommended Posts

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miljenko

53

• freakns

44

• renne

43

• valter

31

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Miljenko said:

Nadrljase Slovenci, za onaj prethodni mec Rusa; rezultat realno odslikava desavanja na ledu. Rusi su bili ocekivano opusteniji u zavrsnoj trecini, mada su i nju dobili sa 2-1. Ova ekipa bi i trebalo da napadom resava utakmice; videcemo kako ce to funkcionisati, protiv USA (ne deluju ubedljivo uopste, uigranost lici na logican problem).

odbranom nece sigurno. Slovenci jednom presli pola, dali dva gola. uzasni su Rusi u ciscenju ispred gola. a i drugi Ruski golman primio fuserski gol

33 minutes ago, stoka said:

Niti je Slovenija toliko jadna niti Rusija toliko dobra koliko rezultat pokazuje ... Ovo je još zagrejavanje, tek meč SAD - Rusija daće neke preciznije odgovore ...

ne znam sta si ti gledao, ali ono sto su im Rusi napravili u prvoj trecini je i mene bolelo. jesu se Slovenci raspali posle treceg gola, ali do tada su jos 5 mogli lagano da prime. Ameri ne mogu da klizu protiv ovih Rusa, a pitanje je da li su fizicki dovoljno jaki da ih zaustave. pre ce morati da im daju 4-5 komada nego sto ce ih zaustaviti. protiv ovoga danas moze samo Kanada da klize. Svedjani i Finci mogu organizovanom igrom da pariraju. 

e sada da vidimo i te Svede protiv Nemaca, imali li tu materijala za zlato :) 

nista od Svedjana jbt. imali su vise srece nego pameti protiv Nemacke. moguce da su samo lose odgrali, jer ima tu igraca. Lindholm, Lindstrom, Lundquist, Kronwall, Anhelov... 

Svuda igraju igraci van NHL lige, nije to nista cudno. Sa kompletnim ekipama, bi bilo 5-2/6/2 (za Canadu, na ovom konkretnom mecu) ili tome slicno. Ovde jedino Rusi odskacu kvalitetom, a i oni su pokazali, da im raspad nije stran. Ostali (Finska, Svedska, Canada, USA), mogu dobiti jedni druge bez ikakvih problema. Zanimljivo za gledanje, smor za mene koji ocekujem golove.

Edited by Miljenko
  • Create New...