Jump to content

Recommended Posts

videh i ja sada kada je tekma... shajze... a jbg, uvatice se neki highlightsi valjda. 

inace, jebeni IOC je katastrofa. ne mozes highlightse hokeja naci na youtube, oma skidaju sve, jebala ih TV prava da ih jebala. uspeo sam ipak nekako pronaci Slovacku i Rusiju i videh ono sto si pricao za golmana... sva tri gola su bila odbranjiva. prvi kroz pisu, drugi i treci uzasno postavljanje.   

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miljenko

53

• freakns

44

• renne

43

• valter

31

Top Posters In This Topic

Da li se utronjao, sto mu je ovo prilika da se iskaze, sta znam. Meni bi Sorokin iz CSKA bio prva opcija, mozda i Shestyorkin iz St. Petersburga.

Napad mora bolje od ovoga, ipak su protivnici prosek.

Sistem je takav, da ovo jos uvek nije problem, posto se formiraju nove grupe.

Edited by Miljenko

Odgledah Fince i Nemce, koliko sam izdrzao, ocekivano dobar mec.

Svedjani brzo povedose i mada Norvezani imaju igrace koji igraju u kvalitetnim ekipama, to se ne primecuje previse.

Edited by Miljenko

Kanada odlicna. mnogo bolja od svega sto smo juce videli. klizu sjajno, prave odlican pritisak u zoni. defanzivno malko pogubljeni, ali napadacki ovo je 10 u glavu od onoga sto smo videli od Rusa, Slovaka i Amera 

Da. Oni, Svedjani i Finci, deluju kao da nece imati problema u ofanzivi. Rusi mogu i moraju bolje; ipak je to najkvalitetnija ekipa, a trebali bi biti dovoljno uigrani.

to smo svi mislili pre prve utakmice. sada vise nisam toliko siguran bome :D uigranost vise manje, tamo sem Guseva niko nista nije odigrao s pakom. OK, znamo da je Datsyuk bog, ali covek ima 78 godina, sasvim moguce da ima lose prvenstvo, a onda su ga najebali. jer njima ako on, Ilya i Mozyakin ne prorade, oni nece imati napad, uopste. a njih trojica nisu bas uigrani i svi su matori... treci unit su penalty killers, cetvrti je najgori ruski napad valjda od '48. 

oni moraju da istumbaju te lineupe, i da naprave tim. ali to su uvek bili Ruski problemi. top 6 igraca mora da igraju u prva dva napada i da imaju 25min po tekmi. i onda gledas zasto Ovechkin chokuje. a coveku trebaju dva radnika pored njega, i gledas kako sam razbija odbrane. a oni ga stave sa Kovalchukom u napad. a Kovalchuk pozicioni igrac kojem stavis tenka na centar i pustis ga da cepa sa blue line. ali Rusi lepo njih dvojicu upare, i onda efektivno ubiju dva najbolja scorera koja imaju. njima protivnik ni ne treba, oni sami sebe pobede :D 

izmesao Znarok malo. prva postava Andronov, llya i Kalinin

Datsyuk i Gusev u drugom napadu. Mozyakin prebacen u treci

i vec ovih 6 minuta lici na hokej

a i Ameri se otreznili, dobili 2-1. mada je pitanje kvalitet igre kakav je bio...

drzali se Slovenci zubima do iskljucenja... onda oma i drugi pao

ova trecina Rusa je najbolji hokej do sada na prvenstvu. unistili su Slovence, ovi su bukvalno dva puta izasli iz svoje trecine

Nadrljase Slovenci, za onaj prethodni mec Rusa; rezultat realno odslikava desavanja na ledu. Rusi su bili ocekivano opusteniji u zavrsnoj trecini, mada su i nju dobili sa 2-1. Ova ekipa bi i trebalo da napadom resava utakmice; videcemo kako ce to funkcionisati, protiv USA (ne deluju ubedljivo uopste, uigranost lici na logican problem).

Niti je Slovenija toliko jadna niti Rusija toliko dobra koliko rezultat pokazuje ... Ovo je još zagrejavanje, tek meč SAD - Rusija daće neke preciznije odgovore ...

• Create New...