Jump to content

Recommended Posts

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miljenko

53

• freakns

44

• renne

43

• valter

31

Top Posters In This Topic

9 hours ago, banecare1 said:

meni je bilo 9 godina tada, bio na sssr-canada, sa finala dobio stap reprezentativca cehoslovacke i pak. na zalost sve izgubljeno tokom rata. 

Steta,bas steta,jako lep suvenir.Ja sam dobio nekoliko pakova,nije bas kao stap,ali sam ih takodje izgubio.

18 hours ago, valter said:

Bio sam na tekmi JUG-SWE :14_relaxed: Mislim da smo izgubili nesto 6,7 razlike,da ne proveravam.Mozda smo dali i jedan go.Probusili su nam mrezu,bukvalno.Hteo sam da gledam i mocni USSR,ali...

18 hours ago, renne said:

Al' smo zato odrali Italiju. E na toj tekmi sam ja bio

:Hail::Hail: 

13 hours ago, banecare1 said:

meni je bilo 9 godina tada, bio na sssr-canada, sa finala dobio stap reprezentativca cehoslovacke i pak. na zalost sve izgubljeno tokom rata. 

I tebi :Hail: 

Bili ste na OI :)

20 minutes ago, Timmy said:

hoce me te olimpijade. ziveo sam u sarajevu 1984 i pekingu 2008, jedino sam u moskvu zakasnio 15 godina. pride sin je rodjen u pekingu 2008 

5 hours ago, Timmy said:

Hvala,hvala.

Ja sam uspeo da budem i u Atini 2004.Od tri zelje,ostvario dve.Gledao finale odbojke i 100 metara,pored ostalog .Nazalost za finale kosarke karte em nisu mogle da se nadju,em bile skupe kao da su od zlata.

100 metara je uzeo drogeras Getlin,Moris Grin bio treci,zaboravih ko je bio drugi.Ostao sam bez glasa to vece navijajuci za Topica.Odbojku Brazil,u finalu dobili zabare.

Just now, renne said:

al' što si snimio 100 metara :lolol:

Jesa,samo ne znam gde mi je snimak.Sada se setih,jer su Svedjani to vece uzeli skok u vis,Holm i mislim troskok Olsen,i napravili su odlican sou posle ispred stadiona.I to sam snimio :4_joy: Sada sam se zainatio,ima da nadjem snimak.

• Create New...