Jump to content
Sign in to follow this  
renne

Hokej

Recommended Posts

renne

Ona dva idiota sa bundes lige komentarišu :frust:

renne

Kakav penalty killing švajcarkinja, izdržale sa dve igračice manje :Hail:

Miljenko

Komentatori kvare stimung, kao i obicno.

Svajcarski golman.:blush:

banecare1

mogle bi svedjanke da puste jedan gol.

simpaticno mi kako komentatori sa NBC navijaju za koreja united zgoditak

i ja navijam, evo ne smem da izadjem na pus pauzu zbog toga

Miljenko

Protiv Japana imaju realnije sanse da daju gol. Japanke su solidne, no ipak klasa ispod Svajcarske i Svedske.

Miljenko

Dobro je sto Koreja nije u onoj drugoj grupi, inace bi vidjali 12/13-0 i slicne rezultate. Bacih pogled na meceve hokejaskog turnira, sa ZOI u Sarajevu. Kakve kanonade, a videh da smo i mi uspeli nekoga da dobijemo.:happy:

banecare1

svasta, kako moze biti da ga japanke lakse prime od svedjanki :D

bilo je uzivanje gledati i slusati navijanje od prve do poslednje sekunde. sa japanom ce bidne show

Miljenko

:D

Meni su najzesce one navijacke grupe severnog suseda i horsko navijanje.:ziga:

valter
5 hours ago, Miljenko said:

Dobro je sto Koreja nije u onoj drugoj grupi, inace bi vidjali 12/13-0 i slicne rezultate. Bacih pogled na meceve hokejaskog turnira, sa ZOI u Sarajevu. Kakve kanonade, a videh da smo i mi uspeli nekoga da dobijemo.:happy:

Bio sam na tekmi JUG-SWE :14_relaxed: Mislim da smo izgubili nesto 6,7 razlike,da ne proveravam.Mozda smo dali i jedan go.Probusili su nam mrezu,bukvalno.Hteo sam da gledam i mocni USSR,ali...

renne

Al' smo zato odrali Italiju. E na toj tekmi sam ja bio

freakns
6 hours ago, Miljenko said:

nisu mogle da budu u drugoj grupi(tj prvoj) :) 

zenski hokej ima malko drugaciji format. 

grupa A su 1-4 timovi, grupa B 5-8. 1. i 2. iz grupe A(citaj Kanada i USA :D) idu direktno u polufinale, 3. i 4. igraju 1/4 finale sa 1. i 2. iz grupe B. 

jednostavno, Kanada i Amerika su svet za sebe. svako finale OI su igrale medjusobno(osim Torina cini mi se kada su Svedjanke napravile senzaciju u 1/2 finalu i pobedile USA), i razlika se nazalost povecava umesto da se smanjuje... 

Miljenko

Dobra odluka, mada je razlika u kvalitetu i ovako poveca. Miks varijanta bi bila ponizavajuca.

freakns

to se krenulo od Sochija tako. slazem se sa tobom. mislim da je cilj da se zarad perspektive reprezentacije ne ubijaju u pojam. Kanada i USA bi Koreji zabile 25 komada, lagano. ne treba to ni jednima ni drugima.

btw, sada citam, trojici exNHL igraca Rusa(zajedno sa Ahnom, Legkovim i Shipulinom izmedju ostalih... a bas sam se pitao sto nema Shipulina, on je jedini ostao u toj nesretnoj Rusiji da necemu valja) nije dozvoljeno da ucestvuju na OI... razleg je nesto tipa "ehhh... niste dopingovani, ali eto, ne moze". znaci ili je IOC bas odlucio da ih jebe, beskonacno, ili imaju neke nove informacije koje jos ne zele da podele sa svetom

u hokeju doduse ne bi trebalo da im smeta, mada bi im Plotnikov lepo dosao

Miljenko

Rusi su tanji na golmanu, u ovom sastavu. Shestyorkin iz St. Petersburga me nije nijednom odusevio, kada sam ga gledao. Doduse, njima je Koskinen prvi golman, a on je vec sasvim pristojan. U NHL ligi trenutno imaju gomilu golmana (cini mi se da ih nikada nije bilo ovoliko), a ne moze se reci da su neki paceri. Sva tri golmana su izuzetno mlada, Sorokin mi deluje kao veliki talenat.

Edited by Miljenko

banecare1
4 hours ago, valter said:

Bio sam na tekmi JUG-SWE :14_relaxed: Mislim da smo izgubili nesto 6,7 razlike,da ne proveravam.Mozda smo dali i jedan go.Probusili su nam mrezu,bukvalno.Hteo sam da gledam i mocni USSR,ali...

4 hours ago, renne said:

Al' smo zato odrali Italiju. E na toj tekmi sam ja bio

meni je bilo 9 godina tada, bio na sssr-canada, sa finala dobio stap reprezentativca cehoslovacke i pak. na zalost sve izgubljeno tokom rata.