Jump to content

Recommended Posts

Svaka cast svabama.Ne volih ih,ali naklon za sve sto su do sada uradili.

Ako se ne varam,a ne varam se,bilo je ovde neko ko je svabe ''oznacio'' kao moguce iznenadjenje :D

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miljenko

53

• freakns

44

• renne

43

• valter

31

Top Posters In This Topic

ma ja kad osetim, ja bas osetim! :D

realno, i kada sam rekao da su mi dark horse prvenstva ocekivao sam da ih usere polufinale... a oni brate mili posteno do finala. definitivno su nadigrali Kanadu. Kanada je imala vise suteva, ali Nemci su imali bolje sanse. realno, mec je izgubio Roy sa penaltyjem na buliju. tada su Nemci dobili minut sa 5 vs 3, poveli 1-0 i onda iz kontri sve odradili...

svaka im cast! navijacu za njih i u finalu, ali mislim da je i ovo mrka kapa :)

uz sve ovo, jebes ti finale OI u hokeju Rusija-Nemacka. u USA ce ih boleti paja, ali nadam se da ce neko u Kanadi vlasnicima NHL da postavi pitanje, sta se koji kurac desilo pa da nas Nemacka dobije? nije ovo 1988 i Calgary, NHL igraci moraju da igraju. jeste ovo olimpijski hokej, i ja sam uzivao, ali hocu da gledam best of the best :) 

EDIP: Kahun i Reimer mogu da igraju NHL slobodno

Edited by freakns

Imaju i Nemci par odlicnih igraca u NHL ligi, no Canada i USA su tu bile najvise hendikepirane; i recimo Svajcarska. Finci koriste dosta igraca iz Evrope uvek; Svedjani bi bili ekstra jaki. Rusi bi bili jos bolji, mada bi realno usrali motku, kao i obicno.

Edited by Miljenko
28 minutes ago, Miljenko said:

Imaju i Nemci par odlicnih igraca u NHL ligi, no Canada i USA su tu bile najvise hendikepirane; i recimo Svajcarska. Finci koriste dosta igraca iz Evrope uvek; Svedjani bi bili ekstra jaki. Rusi bi bili jos bolji, mada bi realno usrali motku, kao i obicno.

Draisaitl bi im svakako valjao :D

Svajcarska ima gomilu OK igraca, ali nisu oni jos top notch tim. njima je ovo najmanje smetalo, jer neke bi bile jos bolje nego oni, neke manje bolje... Finci i Svedjani bi bili strasni. Finci imaju najbolju mladu generaciju, pa ne znam, valjda tamo od one Sovjetske iz 80ih. Barkov, Rantanen, Laine, Aho, braca Granlund... to su sve deca jbt, a vec dominiraju. Svedjani ne bi imali 3 igrac iz ovog tima. oni bre imaju imaju 100 igraca u NFL. imaju najbolju odbranu na svetu, sigurno. Karlsson, Hedman, Klingberg, Edler, Ekholm... ma idi bre, Kanada nema ovakvu odbranu. a u napadu Backstrom, Forsberg, Nylanderov sin, Karlsson, pa marotci braca Sedin, Steen, Zetteberg. ovo su vec tri puna lineupa jbt, a to su igraci iz prve dve linije NHL timova :D  pa i Cesi. Voracek, Hertl, Krejci, Palat... matori Plekanec... Jagr? :D nisu kao Svedjani, ali mogu 2 odlicna lineupa da sastave. 

Rusi bi bili out of world... teorijsk

prvi napad; Malkin, Ovechkin, Kucherov (ako postoji sansa da neko ovo uigra, ovo je najjaci napad na svetu)

drugi napad: Kuznetsov, Panarin, Kovalchuk

treci napad: Datsyuk, Gusev, Radulov

cetvrti napad: Anisimov, Tarasenko,  i jos jedan za defanzivni napad...

Bobrovsky, Vsilevski i Varlamov na golu. 

defenderi su uvek problem, ali sa ovim napadom ti i ne treba previse odbrane :lol: 

jedino sto Slovaka nema nigde... to sam vec rekao, njima je hokej otisao u kurac od kada su izgubili 1/4finale od Ceha u Torinu. tada su imali ludacku generaciju sa Gaborikom, bracom Hossa, Satanom, Handzusom, Bondom, pokojnim Demitrom... a u odbrani Meszaros, Chara, Vishnevsky... na golu Halak i Budaj... eh jbt, kakav tim.

Amere i Kanadjane ne vredi komentarisati, ali Ameri nemaju bolji tim od Rusa i Svedjana. Kanadjani su svakako najjaci, ali nemaju bolji napad od Rusa. 

Meni je i dalje krivo, sto je ovako ispalo. Jeste ovo bio zanimljiv turnir, no propustena je prilika za istinski spektakl. 

Par ofanzivno mocnih ekipa (Svedska i Kanada nemaju slab deo tima), gde bi nijanse odlucivale.

kod mene je finale u podne. ima otvorenih barova, ali me malo sramota da idem. 

malo sam se primio na hokej posle duzeg vremena. imam zelju da gledam uzivo, posto je u hokeju verovatno najveca razlika u korist gledanja meca uzivo. imamo mi u pekingu kunlun stars u KHL ligi, nudili su mi karte prosle sezone. kazu poznanici da je slaba posecenost i da su poslednji na tabeli, ali nema veze. meni je cak gledanje rekreativnog hokeja bilo ok. 

polufinale rus-cz me podsetilo na hokejaski turnir u naganu. svrljajuci po internetu slucajno naletim na podatak da  jagr jos uvek igra, i to ne u nekoj levoj ligi, vec u NHL-u. sigurno je moj propust i losa informisanost sto ne znam ovo, ali morao sam da napisem jer imam potrebu da zaustavljam random prolaznike na ulici i saopstavam im ovaj sportski WTF. kakav car. :hail:

e da, proverio sam da slucajno bure ne igra :D njih dvojica su mi prva asocijacija na nagano

danas ocekujem puno golova i dramu

rusi 5-3

Igra Jagr i dalje, mada ima problema sa povredama (sto i nije neko cudo). Kada je iole spreman, ne zaostaje previse za mladjom generacijom.

Vratio se  ponovo u Kladno, u klub ciji je vlasnik, da proba da nastavi da igra (prvo naravno da sanira povredu).:ziga:

Edited by Miljenko
  • Create New...