Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

Je li bio već ovaj "Crni anđeo", je li gledao ko, nisam u gradu pa ne stižem na Fest ali vidim da će da ide u klasičnu bioskopsku distribuciju, a po trejleru me zainteresovao. 

Ako ko ima utiske neka prenese. 

 

Gledao ja i tesko razocarenje. sve sto valja ti je u trejleru, golemo su usminkali i romantizovali lika a gotovo da nista nije objasnjeno kako treba. Bolje pogledaj Wiki clanak informativnije je i bolje.

 

Sa druge strane puna preporuka za Osmi Povjernik. 2.5 sata proletelo, zabavno smesno zanimljivo, jedan od boljih hrvatskih filmova koje sam gledao.

 

Odgledao Von Trirovog Jacka i deluje kao da je uzeo Nimfomanku i na nju stavio skin za serijskog ubicu. Nije los film, daleko od toga ali rekao bih da je losiji od Nimfomanke a dosta bolji od npr Melanholije.

Link to comment
31 minutes ago, *edited by mod said:

 

Gledao ja i tesko razocarenje. sve sto valja ti je u trejleru, golemo su usminkali i romantizovali lika a gotovo da nista nije objasnjeno kako treba. Bolje pogledaj Wiki clanak informativnije je i bolje.

 

Sa druge strane puna preporuka za Osmi Povjernik. 2.5 sata proletelo, zabavno smesno zanimljivo, jedan od boljih hrvatskih filmova koje sam gledao.

 

Odgledao Von Trirovog Jacka i deluje kao da je uzeo Nimfomanku i na nju stavio skin za serijskog ubicu. Nije los film, daleko od toga ali rekao bih da je losiji od Nimfomanke a dosta bolji od npr Melanholije.

Blagodarim :)

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Odličan. Nisam očekivao bog zna, ali sam baš uživao. Duhovito, zabavno, lepo urađeno, nimalo dosadno.

 

+1! Cela sala je odlicno reagovala sinoc, definitivno film za gledanje u bioskopu i pracenje reakcija okolo.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Sa druge strane puna preporuka za Osmi Povjernik. 2.5 sata proletelo, zabavno smesno zanimljivo, jedan od boljih hrvatskih filmova koje sam gledao.

 

Pisali smo već o istom na forumu, predivan je!

 

Link to comment
  • 10 months later...
1 minute ago, FPLS said:

https://www.fest.rs/upload/document/48fest_program.pdf

 

Program je nesto siromasniji nego proslogodisnji, cini mi se.

 

Probrace se vec nesto, ali osim The Lodge i prilike da se Lighthouse overi na velikom platnu, slabo sta mi je privuklo paznju na prvi pogled.

 

 

Nisam jos bacila pogled ali mi je vec prijatelj rekao da ce biti novi Miikeov film (First love ili tako nesto), to je a must.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...