Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

17 hours ago, Apollo Creed said:

 

Odgledao danas u DOB-u...film završen uz par ua i zviždanje razočaranih ljubitelja sedme umetnosti:D

Prilično je loš realno,mada mož'se pogleda.Ova glavna ženska je odlična.Ja mislio da 1 Ališa ima bitniju ulogu,kad ono...:Dmada realno najefektnija cena u celom filmu je sa njom...

Meni ima kompletno Hereditary atmosferu(a i slično je pglu)u,pa ko voli nek pogleda...:fantom:

 

I ja gledao juče u dob-u  :) povici ua ne čude, festovska publika je retardiranija čak i od regularne bioskopske publike, masa njih čak i ne zna šta ide da gleda. Neretko se dešavalo da kojekakve gospođe zalutaju na neke korejske boleštine, i onda napuštaju salu posle 15 minuta.

Mada ovo realno jeste bezveze, očekivao sam dosta više.

Edited by Nikodije
Link to comment

Gledala upravo “Umrećeš u dvadesetoj” u Kinoteci. Upečatljiv, apsorbovao mi je pažnju potpuno, što je u mom slučaju podvig.

Jutros pogledala film “Istina” sa Katrin Denev i Žulijet Binoś. Valjda će ga biti u bioskopima, hoću ponovo da ga odgledam.

Link to comment

The painted bird

Imam jak želudac, ali nisam bio spreman za ovu količinu odurnih likova i gadosti koje su se ređale u beskrajnom nizu. Jedna od najvećih boleština ikad, ali kroz svo to ludilo prožima se puno majstorstva.

Link to comment

BARN (Beware of Chlikdren) - pitanja koja pokreće asociraju na naše rasprave na forumu...

Jako mi se dopao film, zaoravo jako mi se dopala tema i način na koji je obradjena.

Link to comment

Prepun SC, Greh trebalo da pocne u 19 h. Nesto se pokvarilo, vrlo je neizvesno hoce li biti projekcije. 

Edit otkazano!

Edited by halloween
Link to comment

Otpilise ovoliki narod bez rezervnog plana. Na blagajni se stvorio ogroman red hoce da im vrate novac, dve zaposlene slezu ramenima- nemaju dovoljno novca na blagajni. Vazno je da imaju 5 pripadnika obezbeđenja da se razračunaju sa pobješnjelim gledaocima ako zatreba. Za lovu- dođite sutra. Dve Ruskinje najgrlatije- vazno je da je proslo 20 h, kraj radnog vremena. Dva beogradska sredovecna kostura u sanerskim cizmana kupljenim za svecane prilike, u blaziranoj muskoj pratnji imaju teoriju da je film mnogo jak i subverzivan, te je zato otkazan i zavrsice u bunkeru.

Link to comment

I meni, ukupno 4.  Treba pratiti na sajtu festa, kažu da će film Zvanične tajne biti sutra u 16.30, znači do tada će rešiti problem... valjda. Ali Ruskinje kako su bile besne, :lolol:!

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Btw, novi Miike ide sa engleskom sinhronizacijom, pola ljudi napustilo salu.

i sinoć (03.03.) je u DO išao tako, ali nije bilo napuštanja sale.

ja sam prvo popizdela, a onda sam shvatila da titl ionako ne bih videla tamo gde su ga stavili od visokih likova iz prvog reda,

pa sam slušala film. jebiga.

Link to comment
11 hours ago, pt 2.0 said:

i sinoć (03.03.) je u DO išao tako, ali nije bilo napuštanja sale.

ja sam prvo popizdela, a onda sam shvatila da titl ionako ne bih videla tamo gde su ga stavili od visokih likova iz prvog reda,

pa sam slušala film. jebiga.

 

da, ne znam koja je logika sa tim stavljanjem titlova u podrum. juce na obojenoj ptici engleski titl na normalnom mestu, gde titl treba da bude, a nas skroz dole. sreca pa nije bilo nesto mnogo dijaloga inace bi me zabolela glava od silnog dizanja i spustanja pogleda u tom rasponu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...