Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

  • 3opge locked and unlocked this topic
  • 2 weeks later...

šta preporučujete?

 

gleda mi se nešto smešno ili špijunsko ili kinesko/korejsko

bedak stop

otvorila sam sada program i gledala sam the nile hilton incident. dalje mi se ne da da listam

osećam da ću na kraju opet gledati arsenik i stare čipke

Link to comment
1 hour ago, beyoncé said:

šta preporučujete?

 

gleda mi se nešto smešno ili špijunsko ili kinesko/korejsko

bedak stop

otvorila sam sada program i gledala sam the nile hilton incident. dalje mi se ne da da listam

osećam da ću na kraju opet gledati arsenik i stare čipke

 

Mogu samo da napišem za šta sam do sada kupio karte, a kupiću i za još. A ti vidi da li ti to spada u bedake. :)

 

Lady Bird

Dovlatov

Una mujer fantastica

le redoutable

Jupiter's Moon

You Were Never Really Here

Lice

Link to comment

Jesu li je izgazili onako baš super kao što je Van Sant Kobejna. Onako trodimenzionalno, hladno, linearno samo po toj liniji smrti koja je afirmisala, upravo suprotno, nelinearan pristup svim tim divnim društvenim temama i moralnim poukama sublimirane fermentacije tela kao ideje pred kamerom, bez imalo ili kolko tek među vrhovima prstiju trunaka ironije...

Link to comment
23 minutes ago, Ajant23 said:

Jesu li je izgazili onako baš super kao što je Van Sant Kobejna. Onako trodimenzionalno, hladno, linearno samo po toj liniji smrti koja je afirmisala, upravo suprotno, nelinearan pristup svim tim divnim društvenim temama i moralnim poukama sublimirane fermentacije tela kao ideje pred kamerom, bez imalo ili kolko tek među vrhovima prstiju trunaka ironije...

 

Nisu. :) Mada, opet nisam baš siguran da bi se tebi svideo ni taj film.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

hvala na predlozima. planiram da odem na eventualno jednu projekciju, i to ako me ne mrzi i ako se skontam sa terminima

za sada od predloženih konkubina, dan, le redoutable i you were never really here su opcija. nešto sam već gledala, a neke ću verovatno gledati kod kuće

17 hours ago, Host said:

Ako svrstavas Japance u Kineze i Korejce....

 

:D sad mi u glavi odzvanja SMF i kad će kinezi da vrate u japan. valjda će brzo proći

Link to comment
19 hours ago, Host said:

Ajante, daj tvoj spisak.

Dao sam ja svoj spisak tamo gde treba (komšinici na funkciji ovlašćenog lica DB-a za zgradu), pa vi posle vidite...

 

Šalu na stranu (što je vrlo teško već dugo vremena kada je selekcija FEST-a u pitanju), ne idem ove godine. Kada idem, uglavnom gledam mnogo i svašta i slaba bi ti bila vajda od mog spiska...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...