Jump to content

Opšta tema o svemu po malo

Recommended Posts

5 hours ago, Halvard said:

Holandsku dominaciju u brzom klizanju je konačno prekinuo - Holanđanin koji je promenio državljanstvo i sad nastupa za Kanadu. :D

Ludilo, upravo sam došao to da iskomentarišem :lol: Holanđani u brzom klizanju k'o Brazilci u fudbalu

• Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

70

• valter

20

• stoka

18

• Halvard

18

Top Posters In This Topic

hat trick Cologna na 15km, bru-tal-no!

Krueger ko Kalla, posle zlata srebro. a Spitsov bronza posle cetvrtog mesta. bravo za svu trojicu!

i konacno jedna trka gde nisam gledao Norveska vs Svedska. lepo je videti tri drzave sa medaljama. nadam se da cemo i u mass startu videti slicno. tu se navija za Jessicu Diggins, ako ne umre pre kraja :D devojka ima dva peta i sesto mesto, mogla bi i neku medaljicu da nabode.

a travesty of the games ce biti taj mass start. necemo poslednjeg dana OI gledati 50km muskarce vec 30km zene. pa jbt, uvek je bilo zadnji dan hokej finale, bob cetverac i 50km. 

kakva izmena Kalle :Hail: u prvoj izmeni Nepryaeva odvalila za Rusiju... 30sec Norveska iza Svedske i Rusije, ali Rusija sa losijim takmicarkama u slobodnom

Haga odvalila trecu izmenu, 25 sekundi je skinula, samo 3 sekunde ostalo prednosti za Svedsku i Rusiju.

Nilsson vs Bjoergen za zlato, mislim da Rusija ne moze do zlata ovde... 

evo vec stigla Bjoergen, zajedo su sve tri

EDIP: ocekivano, Ruskinja je vec out, njoj je zadatak da sacuva bronzu... Bjoergen vs Nilsson za zlato

Edited by freakns

Bjoergen :Hail: 

ovih 5km je samo Kalla mogla da prati... ali da nije bilo Kalle ne bi one bile prve posle 3 izmene :D

Rusija bronza. Iznenadjenje da su dobile Finsku. Nepryaeva i Belorukova su bile sjajne. bice to dobar sprint duo za njih, mogu i to do medalje

EDIP: Jessica Diggins je... peta :(

dajte zeni medalju, zaboga!

Edited by freakns

Jbg. Tacno da je samo Kalla mogla da prati, Bjørgen je daleko bolja od Nilssen. Norveska mi je u trcanju kao Austrija u alpskom. 

Edited by Tolaa
6 minutes ago, Tolaa said:

Jbg. Tacno da je samo Kalla mogla da prati, Bjørgen je daleko bolja od Nilssen. Norveska mi je u trcanju kao Austrija u alpskom. 

meni nisu zlo... ali su predominantni jbg. ja navijam da bude sto vise reprezentacija. zato mi je Diggins super, da digne trcanje u USA. Italije nema od Zorzija i Di Cente, Nemci sa Angererom i sjajan zenski tim sa Kunzel i Evi Sach...something, komplikovano prezime :D Neumanova iz Ceske, Kowalchyk, Smigun i Verpalu iz Estonije... itd, itd... zato je Torino bio najbolji cross country ikada

najgore mi ovo, Norvezani dve medalje sigurne, treca izmedju Norveske i Svedske. dosadno bre :D 

a sada, world vs Dahlmeier, mass start. 

Weirer opusteno usla u trku full nasminkana :4_joy: ali 15/15 za sada...

Kuzmina sa na poslednjem gadjanju 4/5 sigurno zlatna. sa 3/5 isto ima sanse za zlato... Dahlmeier nije sva svoja. em dva promasaja vec, em presporo trci

znaci Kuzmina zlato, ubedljivo najbrza na svim utrkama. Domracheva srebro... a najbolja ruskinja cirka 25ta :D

Eckoff bronza, da smiri Norvezane. Wierer promasila u poslednjem gadjanju, ostala bez medalje. dzabe se sminkala...

Dalmajer je primetno sporija nego prošle sezone. Ekhof jeste jedna od najbržih na stazi, ali da uz isti broj promašaja završi 1:20 iza nje... 

Sprint i poteru je izvukla na dobro gađanje u očajnim vremenskim uslovima, sad kad vetar nije toliki problem i kad druge dobro gađaju, sasvim je druga priča. Naravno, nikako to ne umanjuje ono što je postigla do sada i svakako je i dalje prva zvezda ovih Igara. 

Ali ipak je meni lično #1 Kuzmina. Treće uzastopne ZOI na kojima osvaja medalju, 6 olimpijskih medalja u karijeri, od toga 3 zlata, i to sve u pojedinačnoj konkurenciji, zaista neverovatno :hail:

Edited by Halvard
1 hour ago, freakns said:

Weirer opusteno usla u trku full nasminkana :4_joy: ali 15/15 za sada...

Kuzmina sa na poslednjem gadjanju 4/5 sigurno zlatna. sa 3/5 isto ima sanse za zlato... Dahlmeier nije sva svoja. em dva promasaja vec, em presporo trci

hahahaha,i meni to pade na pamet kada sam je video...mada sto se mene tice,da se ostale ne naljute,ona zasluzuje medalju :D

31 minutes ago, valter said:

hahahaha,i meni to pade na pamet kada sam je video...mada sto se mene tice,da se ostale ne naljute,ona zasluzuje medalju :D

+1 :D

Rusi opet fantasticni u klasicnom. Italija preko 25sec, Francuska 28sec, Norveska preko 30sec zaostatka. Svedjana i Finaca nigde na vidiku. Ali sada krecu Kreuger i onda Klaebo, znaci Norveska i dalje veliki favorit

nesretni Rus izgubio 30 sekundi predosti i jos 15 pride... Francuska i Norveska prve, Rusija treca, Italija i Finska zaostaju poprilicno. Klaebo bi trebao lagano do zlata, a Francuska i Rusija za srebro ako Spitsov ima snage da se vrati

EDIP: Klaebo se zajebava :D dok Spitsov i Francuz umiru... ali priblizio je Spitsov definitivno. Klaebo ce ih odsprintati u poslednjih 1.5km verovatno

Edited by freakns

prelagano Klaebo na kraju... ocekivano zlato za Norvesku. Rusi srebro, falio im je Ustyugov za neki ozbiljniji pritisak na Norvesku. Francuzi treci.

sve u svemu, fina stafeta :)

• Hamlet Strašni changed the title to Opšta tema o svemu po malo
  • Create New...