Jump to content
renne

Opšta tema o svemu po malo

Recommended Posts

Jozef K.

Amerika je super pokrivena. Valjda će skijanje da bude oko tri. To je tamo prime.

renne

u Evropi se ništa neće normalno pratiti uživo od skijanja

Timmy
8 hours ago, Jozef K. said:

Amerika je super pokrivena. Valjda će skijanje da bude oko tri. To je tamo prime.

Kako u 3, kad je kod nas skijanje u 2, 3 i 5h. USA je 6-7-8 sati iza, pa ce im trke biti izmedju 18 i 23 h u zavisnosti od zone. Svakako odlican termin njima, sve im je  izmedju 16 i 5h.

Ja cu verovatno prve voznje gledati uzivo,  a druge ujutru kad ustane, Sto moram uzivo :)

renne

.
Napisaonsi išto što i on. U Evropi u 3

Jozef K.

Kako u 3, kad je kod nas skijanje u 2, 3 i 5h. USA je 6-7-8 sati iza, pa ce im trke biti izmedju 18 i 23 h u zavisnosti od zone. Svakako odlican termin njima, sve im je  izmedju 16 i 5h.

Ja cu verovatno prve voznje gledati uzivo,  a druge ujutru kad ustane, Sto moram uzivo
To sam mislio. Super je za praćenje OI u USA.

renne

PTC ima korejanku stručnog komentatora :Hail:

stoka
3 hours ago, renne said:

PTC ima korejanku stručnog komentatora :Hail:

... i bolje govori srpski od domaćina u studiju ...

stoka

Ništa ovo meni nije jasno. Do pre par meseci postavljalo se čak pitanje bezbednosti sportista zbog mogućeg nuklearnog napada Severne Koreje na Južnu Koreju, toliko je, navodno, bilo napeto, a sad, evo ih zajedno u defileu, pa čak Severna i Južna Koreja imaju zajedničku žensku hokejašku reprezentaciju?! Ne može čovek da zamisli ni zajednički tim, recimo, Srbije i Kosova u karlingu, a ovi  se sporazumeše samo tako ...

Koje su to sve političke igre, šta je stvarnost, a šta fingiranje, jebemliga ... 

Edited by stoka

freakns

sutra oko 2 krece biatlon. uz hokej i karling jedina stvar vredna gledanja. 

jedino sto su u ponedeljak pursuits a ja imam zakazan teren u to vreme :(

renne

ma sjebano vreme za gledanje skroz, jebala ih amerika i prajm tajm

freakns

ovo sto mene zanima je OK... nisu mogli u 2 ujutru tamoo da pocinju da  bi nama odgovaralo :D

Tolaa

Kalla :Hail: Kakva eksplozija na uzbrdici! Norvezanke sve podbacile osim Bjørgen. Steta sto ova mala Andersson nije uzela medalju, ima 20 godina a ispratila je celu trku fenomenalno, i na kraju cetvrta.