Jump to content

Opšta tema o svemu po malo

Recommended Posts

• Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

70

• stoka

18

• valter

20

• Halvard

18

Top Posters In This Topic

8 hours ago, Jozef K. said:

Amerika je super pokrivena. Valjda će skijanje da bude oko tri. To je tamo prime.

Kako u 3, kad je kod nas skijanje u 2, 3 i 5h. USA je 6-7-8 sati iza, pa ce im trke biti izmedju 18 i 23 h u zavisnosti od zone. Svakako odlican termin njima, sve im je  izmedju 16 i 5h.

Ja cu verovatno prve voznje gledati uzivo,  a druge ujutru kad ustane, Sto moram uzivo :)

Kako u 3, kad je kod nas skijanje u 2, 3 i 5h. USA je 6-7-8 sati iza, pa ce im trke biti izmedju 18 i 23 h u zavisnosti od zone. Svakako odlican termin njima, sve im je  izmedju 16 i 5h.

Ja cu verovatno prve voznje gledati uzivo,  a druge ujutru kad ustane, Sto moram uzivo
To sam mislio. Super je za praćenje OI u USA.

Ništa ovo meni nije jasno. Do pre par meseci postavljalo se čak pitanje bezbednosti sportista zbog mogućeg nuklearnog napada Severne Koreje na Južnu Koreju, toliko je, navodno, bilo napeto, a sad, evo ih zajedno u defileu, pa čak Severna i Južna Koreja imaju zajedničku žensku hokejašku reprezentaciju?! Ne može čovek da zamisli ni zajednički tim, recimo, Srbije i Kosova u karlingu, a ovi  se sporazumeše samo tako ...

Koje su to sve političke igre, šta je stvarnost, a šta fingiranje, jebemliga ... 

Edited by stoka

Kalla :Hail: Kakva eksplozija na uzbrdici! Norvezanke sve podbacile osim Bjørgen. Steta sto ova mala Andersson nije uzela medalju, ima 20 godina a ispratila je celu trku fenomenalno, i na kraju cetvrta.  

• Hamlet Strašni changed the title to Opšta tema o svemu po malo
  • Create New...