Jump to content
Sign in to follow this  
renne

El 17/18 19. kolo Makabi-Crvena zvezda 18.01. 20:05, SK1

Recommended Posts

assignment
6 minutes ago, Mil@n said:

Posle toga smo bili na -7 i napad. 

Al dobro, sledeći put kada budemo bili na -17, treba da odemo u slačionicu jer to je, jel, siguran poraz. A i ako slučajno priđemo na -7 što je realno na pola treće čevtvrtine živa utakmica, i to je isto tako nebitno. 

Mislim, pogledaj koliko samo relativizuješ samo zato da bi umanjio njegov učinak (koji naravno nije ne znam kakav, al svakako nije najgori) dok je realno za smanjenej razlike najviše doprineo sticajem okolnosti.

To nisam rekao niti mislio, niti relatizujem, kada se utakmica odlucivala i kada su napravili +20 gde je bio?

Nisu drugi bili nesto bolji igrali smo koliko nam je i kada nam je Makabi dozvolio...

Edited by assignment

Mil@n
Just now, assignment said:

To nisam rekao niti mislio, niti relatizujem, kada se utakmica odlucivala i kada su napravili +20 gde je bio?

Gde i svi ostali.

Edit: btw, tako pišeš. "Utakmica je bila izgubljena" i sl. 

Edited by Mil@n

Aleksandar88
1 minute ago, Joe D said:

pa sta da radi kad ostane sam nakon izgradjene akcije, da baci u aut?

Isto sto bi uradio i Lesor da se nadje u toj poziciji. 

Joe D
1 minute ago, Aleksandar88 said:

Isto sto bi uradio i Lesor da se nadje u toj poziciji. 

bas bi se lesor nasao na trojci u korneru u nekom organizovanom napadu

nije da lazic nije dao trojku u zivotu pa da treba da izbegava sut. 

Calavera

i danny green je gadjao ispod 30% za 3 skoro citavu sezonu onomad, pa sumnjam da mu je pop rekao da prestane da sutira kad je sam.

Aleksandar88

Osim sto D. Green nema nijednu sezonu u Sparsima da je ubacivao trojke ispod 33%. Tako da "skoro citavu sezonu" je verovatnije par utakmica gde ga nije isao sut. Covek sutira trojke preko 40% na nivou karijere.  

Plajvi

Ajde trojke, ali on je duplo sporiji nego sto je bio, beze mu ljudi na prvom koraku natenane, mozda ga jebu povrede od letos ko zna. Danas i protiv Himkija je bas ocigledno promasivao k'o konj, gotovo nijedan contested shot nije bio, cak mu i izbacaj deluje duplo sporiji nego pre. 

levi

pa dobro, propalo  mu je celo leto, nije imao ni odmor ni pripreme

sve u životu je napravio na to što je spremniji od ostalih, a sad nije spreman, sad nema ništa

MiddleClass

+1

Ljudina je car!

Calavera
4 hours ago, Aleksandar88 said:

Osim sto D. Green nema nijednu sezonu u Sparsima da je ubacivao trojke ispod 33%. Tako da "skoro citavu sezonu" je verovatnije par utakmica gde ga nije isao sut. Covek sutira trojke preko 40% na nivou karijere.  

to je valjda ta sezona 15-16, dugo vremena ga je pratio narativ da apsolutno nista ne moze da ubaci spolja. ne znam sad da li je skoro citava sezona, ali trajalo je to.

Edited by Calavera