Jump to content
steins

Ubistvo Olivera Ivanovića

Recommended Posts

sekretar
Srpskih ruku nedelo, sto posto sam siguran 

Naravno, nije slucajno rekao da nije bilo etnicko motivisanih ubistava u poslednjih par godina

SNARC

Politicki, covek nije bio pretnja ni jednima ni drugima. Naprednjaci svojim sistemom dobijanja izbora vise ne moraju da brinu za ishod, Albanci se svakako Srba sa Kosova politicki ne boje.

Ali ovo moze da uskomesa tenzije oko funkcionisanja suda za ratne zlocine OVK..da Ramus i ekipa malo dobiju na vremenu i vide sta i kako.
Nekima u komsiluku moze da bude i povod za frku i izbore. Dobro i za jedne i za druge.

Kakav paleolit od 21. veka na Balkanu.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

hazard
2 minutes ago, Malvo said:

U deset maraka da ce se jednom ustanoviti da su ovi bili metiljavci koji nisu smeli, pa su u pomoc zvali nekog s druge strane reke da regulise problem.

+1

Reći će oni koji su bolje upućeni, ali ja nešto mislim da nema šanse da albanski hitmen tek tako ušeta u severnu Mitrovicu a da to niko ko je dole ,,bitan" ne zna...jebote grade zid na mostu i onda kao ubica će samo da svrati. How yes no

Ako ubica jeste Albanac koji slučajem 100% je u dosluhu s Vučićevim mandrilima, bar posredno

Caligula

Sta se nervirate, sve ide po radikalskom planu.

Nije da se ne zna kakav je plan od pocetka. Istice im rok u Briselu, vreme je nove konfrontacije/obracune sa izdajnicima/novinarima/gradjanima, ovog puta na steroidima.

hazard
1 minute ago, SNARC said:

Politicki, covek nije bio pretnja ni jednima ni drugima. Naprednjaci svojim sistemom dobijanja izbora vise ne moraju da brinu za ishod, Albanci se svakako Srba sa Kosova politicki ne boje.

Treba redefinisati pojam "političke pretnje" kada je Vučić u pitanju. To je čovek koji kada njegova stranka ima 45% glasova a sa postizbornim koalicionim partnerima 55%, 2016. panično pokušava da ostavi dve liste sa 5% ispod cenzusa. Jeste Ivanović bio shvaćen kao povelika pretnja. Zato je i čamio u zatvoru onoliko

James Marshall

Evo ne moramo više da glavinjamo ko je ovo uradio, Zora Dobričanin kaže da su Šiptari

slow
10 minutes ago, hazard said:

Reći će oni koji su bolje upućeni, ali ja nešto mislim da nema šanse da albanski hitmen tek tako ušeta u severnu Mitrovicu a da to niko ko je dole ,,bitan" ne zna...jebote grade zid na mostu i onda kao ubica će samo da svrati. How yes no

Može bez problema, Ibar nije svuda granica, postoji mešoviti deo koji se zove Bošnjačka mahala.

Edited by slow

Filozof manijak

+ na sve što Hazard piše. Ivanović je, pre svega, bio politička pretnja Psihu (nije bitno koliko realna pretnja, već kako ga je Psiho percipirao). Imam neke poznanike dole u Mitrovici, i nema šanse da se neko sa juga neopažen infiltrira i ubije tako poznatu ličnost, a da naši mandrili to ne znaju. Operacija kao u kafiću "Panda" onomad u Peći, pred početak rata, a obema stranama dobro dođe da prolongiraju nastupajuće događaje.

Još jedna opomena onima koji misle da će neoradikali bez krvi prepustiti vlast. Situacija u Svrbiji me sve više podesća na Uelbekovo "Pokoravanje".

James Marshall

Sad ovi iz MZ treba da isforsiraju pregovore kao što je Haški tribunal i nakon Praljka isti dan završio izricanje presude.

slow
6 minutes ago, Filozof manijak said:

+ na sve što Hazard piše. Ivanović je, pre svega, bio politička pretnja Psihu (nije bitno koliko realna pretnja, već kako ga je Psiho percipirao). Imam neke poznanike dole u Mitrovici, i nema šanse da se neko sa juga neopažen infiltrira i ubije tako poznatu ličnost, a da naši mandrili to ne znaju. Operacija kao u kafiću "Panda" onomad u Peći, pred početak rata, a obema stranama dobro dođe da prolongiraju nastupajuće događaje.

Još jedna opomena onima koji misle da će neoradikali bez krvi prepustiti vlast. Situacija u Svrbiji me sve više podesća na Uelbekovo "Pokoravanje".

Oliver je imao puno neprijatelja ali je ipak za mene bilo iznenađenje kada su ga uhapsili. Nekome je mnogo smetao i kvario račune i ova tragedija je posledica svega toga.  Bojim se da je ovo uvod u neke jako opasne događaje dole, i ne samo dole.

Edited by slow

Mos

Zar logika ne govori da ce veliki igraci odmah znati ko je nalogodavac i da Merkeloca verovatno ne bi volela publicitet sa ljubimcem koji narucuje politicka ubistva? Da, svestan sam da saradjuju sa Tacijem i Ramusom ali to je druga i duga prica.

nautilus

Ovo je profi ubistvo. Pracen je, kola kojima je bezao ubica su spaljena, pucao je sa prigusivacem. Nije nikakva licna osveta ili tako nesto. Moglo je doci samo sa dve strane a obema odgovara.

U kom delu Mitrovice je pronadjen spaljeni automobil?

Mos

Drugim recima, mislim da je Vucic suvise velika picka za tako nesto, narocito bez znanja i odobrenja svojih bosova.

James Marshall

Gledajte ekipu na Pinku i kolika je logistika uložena u spinovanje i biće vam jasno kome ovo ide u prilog.