Jump to content
steins

Ubistvo Olivera Ivanovića

Recommended Posts

BlackGeorge

Evo ih žena i sin Olivera u prvim redovima nose transparent. SVAKA ČAST! Posle govora Marka Jakšića (traje oko 3 minuta) nose transparent

salerokada

Za to vreme

slepa živana

:lolol: ledi magbet za siromašne

ToniAdams

joj kako bi pobijo sve koji tako rabe interpunkciju

Tpojka

Da nije nalog preuzet? Cijela rasprava i replike na komentare su vanredni.

slepa živana
2 minutes ago, ToniAdams said:

joj kako bi pobijo sve koji tako rabe interpunkciju

mene najviše nervira nedoslednost. zašto nije - ne dam ! ili - nedam !

nervira me ta nedisciplina

Jumanji

Dno dna, toliko jadno sve ovo i njeno ponasanje i ovo razvlacenje, blacenje za koje je ocigledno sama kriva...uzas blagi!

A na pocetku cele histerije i predstave nisam htela da donosim sud nikakav, da li zato sto nisam htela da prihvatim ceo taj cirkus, valjda mi nije bilo to normalno nista... ali sada dovoljno ovo njeno svadjanje sa ljudima po drustvenim mrezama, koje ne poznaje...

Bljakss

salerokada

+1

I ja sam se držao po strani, pokušavao da je opravdam.

A svaka izjava sve gora od prethodne.

Jumanji

Bas to. Svakim svojim potezom, objavom, histerijom... samo tone sve dublje

Tsai
On 11.2.2019. at 23:26, salerokada said:

Za to vreme

:puke:

brate kolko govno moras da budes za ovako nesto.. 

Edited by Tsai

*edited by mod

Mislio sam da nema gore lakrdije nego Marko Djuric koji ide u Hram Sv. Save i pali Svecu za Olivera Ivanovica. Ali onda je udovica okacila sliku sa tim istim Djuricem i jos nekom devojkom sa natpisom "Prijatelji"

SNARC

Gresim dusu ali pocinjem a bivam vlasnik stava da Oliver nije bas bio najostriji noz u fioci kada je sebi dozvolio da napusti zenu koja mu je rodila dvojicu sinova i stupi u zvanicnu vezu sa ribom koja je bila drugarica iz razreda jednog od njegovih sinova. 

Bio je pravdoljubiv, uporan, veliki borac..ali prosto, ozbiljan covek sa obe noge na zemlji ovo ne treba da radi. Ovoj je prosto najjaca stavka u CV-u to sto je rodila dete Oliveru Ivanovicu u vanbracnoj vezi..a cini mi se da ce i naprednjacima uskoro postati veci teret nego adut. 

James Marshall
40 minutes ago, SNARC said:

Gresim dusu ali pocinjem a bivam vlasnik stava da Oliver nije bas bio najostriji noz u fioci kada je sebi dozvolio da napusti zenu koja mu je rodila dvojicu sinova i stupi u zvanicnu vezu sa ribom koja je bila drugarica iz razreda jednog od njegovih sinova. 

Bio je pravdoljubiv, uporan, veliki borac..ali prosto, ozbiljan covek sa obe noge na zemlji ovo ne treba da radi. Ovoj je prosto najjaca stavka u CV-u to sto je rodila dete Oliveru Ivanovicu u vanbracnoj vezi..a cini mi se da ce i naprednjacima uskoro postati veci teret nego adut. 

+1 na sve, a pogotovo na bold. Žena djeluje kao fijuk

Tutankamon
49 minutes ago, *edited by mod said:

Mislio sam da nema gore lakrdije nego Marko Djuric koji ide u Hram Sv. Save i pali Svecu za Olivera Ivanovica. Ali onda je udovica okacila sliku sa tim istim Djuricem i jos nekom devojkom sa natpisom "Prijatelji"

DzOh3OgWkAEl50t.jpg

1n54jd3r

zuta jeste vesela boja, ali je izasla iz mode jos tamo neke 2014/2015