Jump to content
steins

Ubistvo Olivera Ivanovića

Recommended Posts

freakns

ubise coveka jbt :(

Filozof manijak

Srpskih ruku nedelo, sto posto sam siguran 

renne

Just now, Filozof manijak said:

Srpskih ruku nedelo, sto posto sam siguran 

+1

April

Vučić zakazao hitnu sednicu tzv.Saveta za nacionalnu bezbednost...mogao je i da da čitulju preko cele strane

Duci Simonovic

Jel su nasi ili njihovi?

James Marshall

Pa u koaliciji su, kao da je bitno

gospa buba

nema kome ne odgovara, ko da je bitno.

ja sam neshto mislila da smo gotovi sa tim egzibicijama. ne znam zashto :(

sent from bubamoto

hazard

:sad: :ohmy::sad::sad::sad:

Pa pička vam materina da vam pička materina. Vučićeva Srbija i Tačijevo i Haradinajevo Kosovo...uzmite vaš ,,dijalog" i nabijte ga svi sebi u dupe, secikese, mafijaši, lopovi i ubice.

Ne znam da l' mi je više žao čoveka ili sam više besan...

Da pošaljem i pozdrave KFORu i EULEXu i svim ostalima što su uspeli obezbedili bezbednost i vladavinu prava na Kosovu posle skoro 20 godina odličnog delovanja...

Ne, neće biti bolje na ovim prostorima dok...bolje da ne napišem šta, kucaće mi policija na vrata

Kosovo raseliti. Do poslednjeg čoveka. Bilo koje nacije. Pa ostaviti da bude rezervat za medvede i da se snimaju dokumentarci za Animal Planet, lep je pejsaž. Može da se primeni i na ostatak Balkana

Frank Pembleton

Meni je bilo specijalno ogavno lako je preskočeno ono njegovo hapšenje tj. momenat u kome je obavljeno. Kako je to bio zajednički zločinački poduhvat....
Ajoooj što sam ljut...

...shiit has hit the fan....

James Marshall

A taman se predsjednik pohvalio kako nijedan Srbin nije ubijen dole u posljednjih 5 godina

hazard

Ovo nema šanse da nije uradio neko Vučićev dole, ili da je prošlo bez znanja i/ili saradnje njegovih kosovskih mandrila zadriglih

Malvo

U deset maraka da ce se jednom ustanoviti da su ovi bili metiljavci koji nisu smeli, pa su u pomoc zvali nekog s druge strane reke da regulise problem.

James Marshall

Hmm, kome li odgovara prekid Briselskih pregovora, ovima koje pritišću stranci da se to ubrza ili ovima koji bi da izbjegnu nesmetan rad Spec. suda za ratne zločine? Oh, kako zgodno, odgovara i jednima i drugima...

barrcode

Biće ovo kao kada je Staljin ubio Kirova (jer je smatrao da mu je pretnja), pa mu organizovao grandioznu sahranu, pa onda optužio neke svoje "protivnike" da su organizatori, pa njih sve (javno) pobio.