Jump to content
steins

Ubistvo Olivera Ivanovića

Recommended Posts

djordje geprat

od kad je postalo ovo "u mojim cipelama?

ja pamtim ono "u mojoj koži".

a ovo sa zapošljavanjem  udovice ..... zašto baš na vrh, kod premijerke, moglo je i negde niže, u nadležnom ministarstvu za navedene poslove.

radisa
1 hour ago, aram said:

samo čekam kad će neko da napiše da je ona lično i naručila oliverovo ubistvo...

Mogu ja da napišem nešto slično, iako to ne mislim, ali... Recimo, ovako nešto, zamilite da pišem za nešto što se kupije na trafici...

Udovica pokojnog Ivanovića ja u stvari radnica državne bezbednosti...  Prvo su je aktivirali da razruši porodicu Ivanović, i da može da iz blizine prati svaki korak pokojnog Olivera, a i da pokuša uticajem na muža da skreće Oliverovu politiku... Međutim, Oliver je imao svoju glavu, nije hteo da sluša ženu... Na kraju, ona javlja u centralu da je više nemoguće uticati na njega, da više ne može ni da priča sa njim i da se tu više ne može ništa učiniti... Javlja kuda se kreće i gde misli da će najlakše ukloniti čoveka koji je jedina ozbiljna pretnja dogovoru između AV i HT... Njene kolege obavljaju posao kako je dogovoreno, a ona za požrtvovanu službu, biva nagrađena kvazi-poslom u Beogradu, i dalje nastavlja da radi kao ko službenik DB-a koji ispunjava sve svoje obaveze u skladu sa potrebama službe...

Jel' mogu da pišem za neko govnoid?

djordje geprat

dobijanjem novog posla i priliku da sjebe porodicu brn a bič, da iz blizine prati da ova ne skrene sa zadate linije.

možeš da pišeš. svaka ti je k'a njeguška.

Duci Simonovic

Meni se najvise svidja verzija gde je i taj oliver gandi ustvari bio jedna politicka mafioza pa je kao takav i izabrao zenu slicnog miljea pa stoga ni ne cude njeni postupci.

JozoMujica
14 minutes ago, Duci Simonovic said:

Meni se najvise svidja verzija gde je i taj oliver gandi ustvari bio jedna politicka mafioza pa je kao takav i izabrao zenu slicnog miljea pa stoga ni ne cude njeni postupci.

Pa naravno, ne znam uopste cemu glorifikacija lika i dela.

harper
4 hours ago, Meazza said:

A beneficije koje je dobila, to nista?

Znas kako, ne bih ti savetovao takvu vrstu kompenzacije. Osim, naravno, ako nisi vec smislio da se otarasis zene i da pri tom dobro zaradis.

Citate li vi, ljudi, ponekad sta pisete? Lepo je to sto ste vi moralni i neustrasivi ali bice da to iz vas govori manjak specificnog iskustva a ne neka znamenita principijelnost.