Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobra teniska godina. Pogotovu za Novakove navijace :)

 

Malo je tuzno da bas ti njegovi navijaci ne zaslužuju da ponovo uzivaju u Novakovoj dominaciji. Jer su skoro svi bili jako kriticni, uvredljivi i konstantno su ga ismevali. 

 

Novak je sigurno delom imao motiv da dokaze i takvima ko je i sta je i dalje. Kao i celom teniskom svetu. I dokazao je majstor svima. 

 

Igra nikad zrelije i servis mu je nikad bolji. A i dalje ima da se usavrsava. Cak mislim da je za nastavak karijere dobro legao ovaj poraz od Zvereva (poraz od Kacanova i nije bitan). Eto mu i dodatnog motiva da i dalje grize. 

 

Od ostalih, Zimonja i Jelena zavrsili karijere. Iako to nisu zvanicno objavili. 

 

Janko verovatno isto. To ce mi uvek ostati zal, taman kad ne digao igru na visok nivo, povrede i operacije mu zavrsise prerano karijeru. Al ko zna mozda se Janko i vrati pri vrh. Mada bas tesko. 

 

Viktor sisa takodje pred krajem. Nesto je igrao, al skoro sve gubio. 

 

Filip tek tuga. Imao je celu godinu u top30 i nista nije iskoristio. Povrede i mozda jos nesto i evo ga opet na 90.mestu.

 

Olga i Miomir napredovali po planu. Mogli su oboje i malo vise, pogotovu Olga koja je imala ocajan kraj sezone. 

 

Duci ko Duci, Aleks ko Aleks, sve po starom.. ostale cekamo za sledecu godinu, a o prognoze na novom topicu. 

Link to comment

I nemoj da neko slucajno otvori topic za 2019. Videli ste sta je bilo 2017te kad je Ros otvorio (ili sad u finalu kad ste me banovali) :D

 

Znaci, ja za sezonu, a brat Cash za GS turnire.

 

Pa da slavimo godisnji zlatni slem. Ili kako ce vec mediji to nazvati tamo na Wimbledonu :)

Link to comment

Gledam Zimonju u nekoj emisiji sa kuvanjem. I ladno ga predstave kao igraca i selektora. Ne odustaje covek.. 

 

A impozantna statistika, 54 turnira, 8 GS, a jos impozantniji podatak da je za 23 godine kako igra u DC preskocio samo 2 meca. Svaka cast :hail:

Link to comment

Bravo za nase medije. Prvi put cujem da je u junu imao ozbiljnu operaciju u Garmisu. Ugradili mu oba vestacka kuka. Sve proslo ok. 

 

Pre 4 nedelje poceo ponovo da trenira i zeli da postane prvi nas sportista koji se vratio profi sportu posle ugradnje vestackih kukova. 

 

Iako ga vec dve godine teram u penziju ovo sad mi promenilo misljenje. Podrska i nada da ce se uskoro vratiti na velike turnire. 

 

Zimonja, care. 

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...