Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

On definitivno ima potencijal da bude veliki igrac. Visko je u svom tipicnom stereotipnom modu kenjao o nekakvom udaracu-razbijacu, a momak ima odlicnu kombinaciju defanzive i igre s osnovne linije, cak u tom delu podseca na Novaka. Juce je udavio Tima i maltene ga deklasirao u famoznom NextGen kontekstu. On i Zverev trenutno deluju kao najkompletniji igraci.

Link to comment

Kacanov sasvim ispostovao Noleta kao N°1 na dodeli pehara i pokazao zavidno vladanje mikrofonom koje mu ne garantuje jos (vecih) uspeha na GS turnirima ali igra da.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Vavrinka recimo?

 

Vavrinka je potpuno druga priča, on je krenuo da ispunjava potencijal u četvrtoj deceniji.

I kao što rekoh, Hačanov je već sad bolji defanzivac nego što je Vavrinka ikada bio.

Link to comment

Jedino Kacanov i Cicipas mi se cini da imaju potencijal za 4 i vise GS. Ovi ostali mozda uberu 1,2

 

edit: dobio bi ovo Nole da ga deda nije izmrcvario juce

Edited by Tsai
Link to comment
Dobro bi bilo videti da neko od novih na nekom mastersu ili slamu naređa prvu trojku ATPa k'o Novak u Kanadi 2007, onda bi bi znali da je legit kandidat za naslednika.
Jedino Tsonga je uradio nesto slicno i pobedio u Torontu 2014 Noleta (n°1) i jos dvojicu iz "velike 4ke" Mareja i Federera.

Ali Tsonga se rodio u pogresnoj epohi, ili je super epoha rodila Tsongu...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ovaj Pariz je underdogs masters jer su najveći već okrenuti WTF-u, još kad se doda iscrpljujući jučerašnji meč sa arhirivalom ishod današnjeg finala nije neočekivan. Cilj koji je postavio do kraja godine je ispunjen, vratio se na prvo mesto uz bonus u vidu poboljšanja h2h sa Dedom.
Ni ishod WTF-a ne treba previše da ga zanima, sad neka samo juri GS-ove.

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

Ako izgubi danas, Novak ne sme da izgubi finale Londona od Rafe, ako hoce prvo mesto. Caskom komplikacija.

 

Ne mora. Razlika je preko 500 bodova, dovoljno je finale

Link to comment

Niko godinama nije rašrafio Novaka u top formi kao Karen(čini mi se da je Vava bio poslednji, na RG'015)

 

Potcenjujete dečaka. Novak bolestan, umoran, kurac-palac. Kačanov nije običan servis volej pucač, ima u njemu više tenisa od precenjenih mladaca iste generacije.

Link to comment
46 minutes ago, Tsai said:

 

Ne mora. Razlika je preko 500 bodova, dovoljno je finale

 

Jel pobeda u SF donosi 300 ili 400 bodova? Ja sam mislio 300, ali ako je 400, onda je dovoljno i finale.

Link to comment
39 minutes ago, April said:

Niko godinama nije rašrafio Novaka u top formi kao Karen(čini mi se da je Vava bio poslednji, na RG'015)

 

Potcenjujete dečaka. Novak bolestan, umoran, kurac-palac. Kačanov nije običan servis volej pucač, ima u njemu više tenisa od precenjenih mladaca iste generacije.

 

Preterujes, ocigledno je bilo da se nije oporavio od 3 sata kidanja juce. To naravno ne umanjuje Kacanovljev savrseno odigran turnir, ali nije ga rasrafio jer nisu poceli sa istim rezervoarom energije

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...