Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novak je naravno bio kilav ali Rus je odigrao vrhunski. Svi će pričati o kombinaciji servisa i forhenda ali ja sam impresioniran bekhend dijagonalom sa kratkim zamahom koji je vrhunski odbrambeni udarac. Dečko ima sve što treba da bude broj 1 u bliskoj budućnosti.

Link to comment
Novak je naravno bio kilav ali Rus je odigrao vrhunski. Svi će pričati o kombinaciji servisa i forhenda ali ja sam impresioniran bekhend dijagonalom sa kratkim zamahom koji je vrhunski odbrambeni udarac. Dečko ima sve što treba da bude broj 1 u bliskoj budućnosti.
Jeste baš kao i mnogi, uzeće ovaj jedan i to mu je to
Kakav crni broj jedan
Link to comment
Eh sad 90ti.. [emoji3]
Arkadija mislila na Kacanova... koji je bio 45 na pocetku ove sezone a sad rizikuje da upadne u top10 ako Rafa i jos neko ne odigraju Wtf...

Svaka cast za Masters, np. Kei jos nema ni jedan, ko jos?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, MiddleClass said:

Ovoliko losu konkurenciju koju sad ima Nole teniski svijet ne pamti. Rodzer je makar imao Hjuite i Rodike. Ovi danas nemaci pojma ala Tim, Zverev, Nisikori, Cilic i ekipa ne bi nekad drugo kolo prolazili..


Ti nemači pojma su u najgorem slučaju malo lošiji od Hjuita i Rodika.

Link to comment

kačanov u formi poput delpa 2009, videćemo koliko dugo će moći da izdrži da šamara lopticu bez povreda, u svakom slučaju udarač sa kakvima je djokold uvek imao problema

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...