Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

 
Po teoriji velikih brojeva Novak bi konačno mora da dobije normalan žreb na RG-u, nek' Rafa dobije Del Potra ili nekog sličnog razbijača koji će malo da ga umori i svašta je moguće. :)
Dzabe mu normalan zreb kad gubi od Timova, Kukushkina i Pujova. Mislim da je uspeh ako prezivi prvu nedelju. 1/4 premija
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

54 minutes ago, mlatko said:
1 hour ago, Time Crisis said:
 
Po teoriji velikih brojeva Novak bi konačno mora da dobije normalan žreb na RG-u, nek' Rafa dobije Del Potra ili nekog sličnog razbijača koji će malo da ga umori i svašta je moguće. :)

Dzabe mu normalan zreb kad gubi od Timova, Kukushkina i Pujova. Mislim da je uspeh ako prezivi prvu nedelju. 1/4 premija

 

Ako ostane zdrav, do RG-a ima još vremena i turnira da digne formu.

Link to comment
 

Ako ostane zdrav, do RG-a ima još vremena i turnira da digne formu.

Sumnjam da moze toliko da digne da ima pomenute igrace u malom prstu. Jer, Ok moze on da (se potrudi da) bude u istoj formi kao top 10 igraci ali to ne znaci da ima neke sanse za neko 1/2. osim ako ga usere, bas.

 

Link to comment

Ne znam da li ce Novak da digne formu, deluje da hoce, ali Nadal vec odlicno izgleda, a ako nastavi da dize formu, a tesko da nece, bice to jos jedna setnja po Parizu.

Link to comment

Česitke Rafi na rekordnom, 31 mastersu. Koliko je jači od konkurencije na ovoj podlozi, ne bi me začudilo da ih bude i 40. Nišikori je odlično odigrao čitav turnir, ali danas jednostavno nije mogao ništa.

Edited by Jeremija
Link to comment

Meni Rafa na šljaci iz prošle, pa i ove godine izgleda gotovo nedodirljivo.

Možda je i do odsustva i forme konkurencije, koja je u prethodnim godinama ipak uspevala da mu uzme po neki turnir.

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Meni Rafa na šljaci iz prošle, pa i ove godine izgleda gotovo nedodirljivo.

Možda je i do odsustva i forme konkurencije, koja je u prethodnim godinama ipak uspevala da mu uzme po neki turnir.

 

Za Đokovića svi znamo, ali nema više Mareja, Vavrinke, Ferer je pred penzijom. Ovaj isti Nišikori koji je kao igrao dobro na ovom turniru 2014. je očitao Nadalu lekciju u finalu Madrida, sve dok se nije povrijedio. Tenis na šljaci nikada nije bio u gorem stanju.

Link to comment

Tenis , generalno, nikada nije bio u lošijem stanju. Dva tipa starija od 30 godina, redovno preslišavaju po 10 godina mlađe igrače. Osvajaju turnire bez izgubljenog seta. I tako već 2 godine. Tenis je baš stagnira.

Link to comment
52 minutes ago, Arkadija said:

Tenis , generalno, nikada nije bio u lošijem stanju. Dva tipa starija od 30 godina, redovno preslišavaju po 10 godina mlađe igrače. Osvajaju turnire bez izgubljenog seta. I tako već 2 godine. Tenis je baš stagnira.

 

Samo što to nisu dva bilo koja tipa. :)

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...