Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čini se ipak da je Nadalova četvritina žreba najlakša. U snimcima od juče Nadal je delovao jako dobro.

 

Kod Federa je Del Potro koji ume da mu zagorča život, a tu su u poslednje vreme konstantni Querrey i sve bolji Goffin (pri tom mi nepoznato u kakvoj formi dolaze).

 

Na Hopman kupu je AZverev ukrao prvi set Federeru, ali ga je matori u velikom stilu počistio u preostala dva- toliko da je AZverev jedva osvojio počasne gemove.

 

Novak nema takmičarskih mečeva i prolazak do 4. kola, ili četvrtfinala bi bio dobar rezultat. Za dalje će mu biti potrebna forma, koju možda može da nađe kroz prethodne mečeve i svežina, ako mečevi u prvim kolima ne budu preteški. Ako prođe Younga u prvom kolu, Monfils može da bude pretežak protivnik već u drugom.

Novak je protiv Tima fizički izgledao dobro, u kontekstu vrelog leta koje vlada u Australiji, ali nisam se informisao o uslovima koji su vladali baš u vreme tog meča.

 

 

Edited by Ras
Link to comment

Krunic u prvom kolu na Kontaveit, koja je poslednja nositeljka, i na betonu ume da ubije, nekad protivnice, nekad sebe. Nije se Aleks usrecila. Nisam nesto pomno pratio u poslednje vreme, pretpostavljam da je Jelena odigrala svoje? NI ostali nasi junaci nisu dobro prosli: Lajovic u prvom kolu na Svarcmana, Troicki protiv domaceg divljokartasa u prvom kolu, a onda Kirjosa u drugom; DJere na deda Ivu, a ako ga i prodje, drugo kolo je Sok.

Link to comment

Petrovic i Kecmanovic ispali posle preokreta. Steta imali su sansu da se plasiraju u glavni zreb i ako nista uzmu nikad vecu lovu za to prvo kolo. Ali ok ima vremena, pogotovu za Miomira. 

 

Ostao jos Krstin, koji tek nocas igra drugo kolo. Kod zena vidim Jorovicka prosla. Ali tesko ce iko od njih.

 

Tek sad vidim da Filip nije nosilac. Ja sam bio ubedjen da je on zavrsio godinu kao 34. pa posto su dvojica odustala da upada u 32. Ali on je za 4 poena bio 35. i niko od ostalih kljakavih nosioca nije odustaom, pa je izduvao za laksi zreb u prva dva kola. A valjda to i dalje nije gotovo. Ako neko od njih 32 odustane sve do dan ili dva pre turnira sledeci po redu upada na njegovo mesto kao nosioc, a LL na mesto tog (Filipa). Ili sam ja nesto pomesao i ove kasne sate :(

Link to comment

prođe jorovićka

još jedan meč , ali ide na sedmu nositeljku, verovatno, mada kod žena ništa nije verovatno :D

već je izbacila jednu nositeljku, nekada odličnu rus, mada nemam pojma kakva je trenutno

 

od naših ne očekujem baš ništa na ovom ao

novaka nisam gledala, niti ću, zapravao teško da ću išta od ovog ao da pogledam ljudski, stigli neki poslovi

 

kakogod, našima želim sreću i samo da ne osvoji fedex , mi laki :D

 

Link to comment
6 hours ago, dùda said:

prođe jorovićka

još jedan meč , ali ide na sedmu nositeljku, verovatno, mada kod žena ništa nije verovatno :D

već je izbacila jednu nositeljku, nekada odličnu rus, mada nemam pojma kakva je trenutno

 

od naših ne očekujem baš ništa na ovom ao

novaka nisam gledala, niti ću, zapravao teško da ću išta od ovog ao da pogledam ljudski, stigli neki poslovi

 

kakogod, našima želim sreću i samo da ne osvoji fedex , mi laki :D

 

ispala Broady, ide na Schoofs... :D

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...