Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Sve u svemu nije bio tako loš Nole. 

Čak je povremeno imao u igri ono nešto, što je izgubio još 2016.,nazovimo to žarom.

Ne znam šta sledeće iga Novak, ali očigledno je da je dosta napredovao fizički i da će za taj turnir (Rim?), biti još spremniji i za duele sa trenutno boljim igračima.

 

edit: Ipak će da  igra u Madridu.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zadovoljan sam turnirom za Novaka. Veliki iskorak u odnosu na USA turneju. Uz iole normalniji zdreb prosao bi kolo mozda i dva dalje. Neka samo trenira i jede meso i sve ce da se vrati gde treba.

 

Onaj poen u prvom setu moze da bude prekretnica sezone. Odavno ga nisam video da toliko nalozeno zaurla. Ubica i divljak da bude. To sto i jeste-

Link to comment
18 minutes ago, Ros said:

 

pod pretpostavkom da bi osvojio bmw-a 

 

Valjda ne ispao u prvom kolu, ako bi bio u ovoj formi morao bi dogurati bar pred kraj negde

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

Valjda ne ispao u prvom kolu, ako bi bio u ovoj formi morao bi dogurati bar pred kraj negde

ma jasno...

nego sam ja u minhenu pa mi je to samo san 

Link to comment

Pomalo zaboravljena Ivana Jorovic (nekada juniorski br. 1) ima vrlo dobrih 10 dana iza sebe.

Vezala je 7 pobeda na 25k turnirima u portugalskom Obidosu, pritom pobedivsi nekoliko bolje plasiranih igracica, poput Arine Rodionove (131. na listi).

Ivana je inace u velikom padu i trenutno je jedva u top 300. Pre nesto vise od godinu dana je bila 134. i cinilo se da je top 50 potencijal.

 

Jovanovski se isto nasla na terenu ove nedelje, posle skoro dvogodisnje pauze. Kao trenutno 759. teniserka sveta, prosla je kvalifikacije na 15k turniru u Sarm El Seiku, nakon cega je porazena u prvoj rundi od 483. na svetu.

Edited by FPLS
Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...