Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Vrijedi istaći da je Danijel Nestor završio karijeru u 47. godini. Sva 4 gren slema, svi mastersi + olimpijsko zlato, i opet mu fali taj Dejvis kup. Slušao sam podkast sa Jonom Verthajmom, pomenuo je Zimonjića kao partnera sa kojim je imao najviše uspjeha a na insinuaciju o lošim odnosima reagovao je diplomatski. U svakom slučaju su obojica mogli više.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolji dubl igrac kojeg sam gledao. Iza su mi braca (koji su najbolji tim), Zimonja, Paes i ostali.

 

Al mi je uvek delovao kao klasican smrdo, pa ga nikad nesto nisam gotivio.

 

Svakako kapa dole za sve postignuto :hail:

Link to comment

Bolji je Federer dubl igrac, nije to nikakva tajna, ali ostace zapamceno da je svoj servis sa 0 izgubio/izgubili u drugom i da je u super tb napravio duplu za mini brejk, kao i da je na njegov servis pobedio Svet smile.png

 

Odlican Anderson nocas, ali Sok je veoma ozbiljan dubl igrac.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Timmy said:

Sto to radis sebi :(

 

Neki dan je ostvario prvu pobedu posle nekoliko meseci i to tako sto mu je protivnik predao u prvom setu.

 

Evo, prizvao sam ga, iznapusavao sudiju i poceo da igra. Gubio 5-1 od nekog fjucers Kineza, pa vezao 6 gemova i dobio set. 

Link to comment
21 hours ago, Arkadija said:

Posle mnogo obrta , mnogo propustenih prilika na obe strane, Tomic osvoji turnir u Chengduu.

Mediji u Ozu bruje na tu temu. Inace, to je prva takva pobeda Tomica od 2015te...

Link to comment

Filip oduvao Misu, a Aleks posle velike borbe ispala od Sinijakove. U oba seta imala brejk prednosti, u prvom servirala za set, imala SP i nista. U drugom vodila 2:0 i stala.

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...