Jump to content
renne

El 17/18 15. kolo Armani-Crvena zvezda 29.12. 20:45, SK1

Recommended Posts

harper
37 minutes ago, Joe D said:

lesor je bio odlican u oba smera sinoc, veliki napredak u odnosu na dosadanje igre. mogao bi vise da se koristi njegov sut sa poludistance, cini mi se kao da nikad ne promasuje. 

Vec duze vreme Lesor pokazuje napredak, narocito u odbrani. Sad se samo treba malo posvetiti nepotrebnim faulovima koje pravi u ranoj fazi utakmice, imao bi dosta vecu minutazu da ne mora Alimpijevic da ga vadi zbog dva faula vec nakon 4-5 minuta od pocetka utakmice.

Ivo Petović

Ne znam gde ste videli njegov defanzivni napredak, potpuno iste glupe greške radi. Ono što jeste napredovalo je timska odbrana i reakcije saigrača koji bolje peglaju njegove greške.

kralj

Jebo ti taj napredak. I juče je imao wtf momente koji ga, plašiim se, diskvalifikuju kao pouzdanog igrača za do kraja karijere, a atletika mu nije baš dominantna da bi kompenzovala toliku promaju. Meni Jovanović od prvog dana izgleda bolje i prilično sam siguran da bi imao mnogo veću ulogu u timu da Lesor nije ishajpovan i doveden kao neko ko će da se proda u Makabi. Istina, taj šut sa perimetra mu mahom ulazi (doduše i nije neki uzorak), što je skroz čudno ako se uzmu u obzir bacanja lopte na obruč kad ja u reketu.

Dankan Ajdaho
1 hour ago, Joe D said:

lesor je bio odlican u oba smera sinoc, veliki napredak u odnosu na dosadanje igre. mogao bi vise da se koristi njegov sut sa poludistance, cini mi se kao da nikad ne promasuje. 

Ne promašuje jer šutira veoma racionalno. Da ga češće koristi i procenat bi opao.

BTW, ne vidim apsolutno nikakav napredak kod njega što se tiče igre u odbrani, i dalje je tragičan, najblaže rečeno. Kao što su drugi već primetili, timska odbrana je utegnutija pa se njegove bedastoće lakše peglaju.

FPLS

I tako tragican je bolji od Bjelice, jedno 4 puta.

Defanzivno, naravno. 

A Jovanovic ne zna ama bas nista, uopste ne racunaju na njega za ovu sezonu.

Joe D

naravno da nece da napravi kvantni skok za tri meseca i prestane da pravi gluposti, ali pokazao je vise dobrih nego losih stvari juce.  

18 minutes ago, Ivo Petović said:

Ne znam gde ste videli njegov defanzivni napredak, potpuno iste glupe greške radi. Ono što jeste napredovalo je timska odbrana i reakcije saigrača koji bolje peglaju njegove greške.

pa kod ovih visokih iskakanja timska odbrana je prvo sto treba da funkcionise na visokom nivou. lesor jos nema osecaj u svakoj situaciji u kom trenutku i koliko treba da iskoci, ali mu ne pomaze ni to sto mahom deli teren ergo brani pik sa rocestijem koji je kardinalan defnaznivno.

Joe D
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ne promašuje jer šutira veoma racionalno. Da ga češće koristi i procenat bi opao.

moze se racionalno uzeti i vise od jednog suta po mecu.

Cane Vukic Prebranac

Ред је похвалити Дангубу. Ради одличан посао у дефанзиви и шут му напокон није камена с рамена.

Joe D

sut mu jeste i dalje kamena s ramena, samo sto pogadja. vise je za pohvalu sto je uspeo da zavrsi dva ulaza(jedan je promasio doduse, ali i sama cinjenica da ga je izveo je ohrabrujuca), to je ono sto se kod njega ne vidja inace. 

Dankan Ajdaho

Ono na drugi obruč je valjda izveo prvi puta u karijeri.