Jump to content
Sign in to follow this  
renne

El 17/18 15. kolo Armani-Crvena zvezda 29.12. 20:45, SK1

Recommended Posts

Ivo Petović

Ovo sa Bjelicom i zicerima je neka fora. Mislim da čak i on previše razmišlja o tome, zato i promašuje. Feldein igra doktorski, nisam bio ovoliko siguran da će neko ubaciti oba penala u završnici još od Danilovića. Sviđa mi se što dobro pucamo penale.

Šteta što nemamo bolju zamenu za boga iz Makedonije, mogli smo da se pošibamo kvalitetnije u EL.

Mil@n

Inače, jedini razlog što nije rešeno ranije je naša katastrofalna odbrana u čistoj igri 1-1, kako je ko krenuo tako je prošao. Pri tom, rotacija sporija i lenja nego inače, pa se to uglavnom završavalo čistim šutom ili laganim prodorom, ali sve u svemu, sjajna pobeda. 

Svaka čast Alimpijeviću i ekipi na svemu u 2017, ovo su sjajni rezultati za totalno nov tim sa dosta problema od početka sezone.

Edited by Mil@n

Ivo Petović

Alimpijević radi odličan posao. Nisam siguran za onu izmenu Feldeina pred kraj zbog koje smo imali 6 point swing protiv nas, ali generalno za novajliju deluje dosta solidno.

Mislim i da je u ovih pola sezone dobio više egal završnica od Radonje za 3 cele, ali ipak u timu ima Roča, Feldeina i Peru, dok je Radonjin izbor tu ipak bio mnogo tanji.

Edited by Ivo Petović

Weenie Pooh

Ta izmena je bio neki opšti zajeb, svi su delovali zbunjeno. Ne znam da li je tehnički moguće da greškom prijave da izlazi 14 Feldein umesto 12 Pero, i da to ne može da se ispravi u hodu?

salerokada

Zajeban je Žalgiris. Baš su u formi.
Zvezdi mnogo zavisi od toga kako krenu trojke. Ako smo tu dobri pobedićemo bilo koga. Ako ne krene, onda je mučenje.

Milogled Bluff

Bravo cigojneri! Novi pazar dzins vam postade verna musterija

harper

Ucinili smo sve sto smo mogli da izgubimol ali ne dade se Armani.

Ko je ukrao Rocestiju samopouzdanje pod hitno da mu ga vrati. Istina je da je Feldin preuzeo sve na sebe i da mu to ocigledno prija ali tesko da mozemo da priustimo da nam najbolji igrac sutne na kos samo kad istice napad a on bas nikome do tada nije stigao da uvali loptu.

salerokada

Što je najgore Ročesti je odlično šutirao večeras.

Cane Vukic Prebranac

Али како је Бјелица школовао оног Мбајеа :ziga:

MiddleClass

Levi, daj onaj video kad naprave.

Plajvi

Kako nazi senior Bertans prangija, jebote ne znam da li je ikad promasio ista protiv nas, Deshaun Thomas je dete za njega. 

Lesor bio dobar sinoc, Dangubic ce najzad uspeti da se proda. :D Ove cemo satrati ovde k'o Efes. 

Joe D

lesor je bio odlican u oba smera sinoc, veliki napredak u odnosu na dosadanje igre. mogao bi vise da se koristi njegov sut sa poludistance, cini mi se kao da nikad ne promasuje.