Jump to content
Sign in to follow this  
kurjak92

Domaćin iz Jagodine

Recommended Posts

kurjak92

Sad listam teme i skontam da ovaj politički razarac nema svoju temu za razliku od svakakvih kilavih nesposobnih kreatura na domacoj političkoj sceni khm janković khm radule khm tadić khm čeda khm beskonačno khm

Elem da počnemo najsvežijim primerom kako vlada jedan domaćin

"ZA GOSPOĐU 2.000 I ODVEZITE JE KUĆI" Ovako izgleda kada Palma deli pomoć (VIDEO) http://www.blic.rs/fcs1jc6

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Majo

Tesko da moze nesto smisleno da se napise, ovakve visprene misli ubiju volju da ostavis bilo kakav komentar:

Za današnji prijem prijavilo se 2.000 porodica. Neću reći da me raduje, ali najveći broj građana koji je dolazio po pomoć su oni koji imaju troje, četvoro, petoro i više dece. Nisam ni znao da u Jagodini ima toliko porodica s većim brojem dece, što znači da naša borba protiv 'bele kuge' ima efekat

kurjak92

Siromastvo i veliki broj dece jesu u nekoj meri povezani uz jos neke faktore, tako da legit taktika ako je palma skapirao da nismo dovoljno siromasni za taj efekat, pa je odlucio da spusti tu lestvicu da bi dobio porast nataliteta zarad viseg cilja, sta sad

kurjak92

elem, moze se reci da je palma kao lokalni igrac, nemocan da utice direktno na siromastvo koje ima strukturne izvore, i da se bori kao lav da ucini sve sto je u njegovoj moci da to ublazi. I isus je sa dve ribe nahranio masu gladnih,  palma nazalost ima samo jedan budzet

Host

Kurjacic voli debele patrijarhe i u slobodno vreme gleda serijal Bear Grills :fantom: 

James Marshall

A dobro, ovo sad je trol, nekad mu upali, nekad ne :D 

kurjak92

Otvori temu o mom i liku i delu ako bi o tome pises, ovako ocekujem da moderatori obrisu spam :fantom:

kurjak92

Elem uspeo sam da nadjem kaver sliku za temu 1024px-Dragan_Markovi%C4%87_Palma_&_Bori

kurjak92
Just now, askeladden said:

uuuu u sekund, veliki umovi razmisljaju isto

kurjak92

Posto je  kratkim pregledom vesti nemoguce naci negativne vesti ili optuzbe na racun gospodina palme, to nam ostavlja dve mogucnosti, da je opozicija nesposobna, ili da se takve stvari nisu desile. Posto ja verujem da je palma gospodin a opozicija kida, ostaje nam samo da se bavimo drugim temama.

U stilu TED saveta i amerikanaca koji su sami zaradili svoj prvi milion, i palma je podelio sa nama svoj recept za uspeh i srecu u zivotu 

"

- Pokajao sam se jedino što se nisam oženio još ranije, sa 16 godina. Ona je tada imala 13, pa bi onda to bilo krivično delo. Ne bih danas imao ovakvu porodicu i suprugu. Što se ranije oženite, postanete zreliji, domaćin i drugačije razmišljate. Niste više neko ko će sve što ima u džepu ujutru da potroši, a da ga za sutra baš briga, niste neko ko samo želi velike pare da zaradi. Prvo morate da vozite jeftiniji auto, pa kada zaradite novac i imate sredstva da omogućite rad vašoj firmi, onda kupite luksuzniji - kaže Palma." http://www.blic.rs/zabava/vesti/progovorio-o-privatnom-zivotu-dragan-markovic-palma-zali-sto-jednu-stvar-nije-uradio/1rkbw3m

James Marshall

Koliko smara sa tom "ženidba" pričom

askeladden

Sta ima da se prica o Palmi?  Ubistvo novinara Pantica, epske kradje na kopovima , sve to dobro zaprano zarad glasova iz Jagodine. 

Edited by askeladden

kurjak92

Pa ne znam ja, evo pokušavam da iskopam bilo kakav postupak protiv njega ili makar prijavu, od strane dal neke vlasti il neke opozicije u poslednjoj deceniji, i ništa. Platio je neku kaznu zbog vređanja lgbt samo. Tako da je čovek čist ko suza

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

James Marshall

E baš su pokrenuti postupci dokaz bilo čega u zemlji Srbiji.