Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

opet. ovo je drugi put za 20min. ti si kvotovao jedan deo posta, izvukao ga naravno iz konteksta. što ti vrlo dobro znaš, znam i šta ti je cilj. bilo bi smešno da ovakav nivo ponašanja moderacija dozvoli na bilo kojoj temi, jednostavno je jadno i bedno. 

Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

 

 

 

 

  Nije mi bila namera da te ismevam već da istaknem naivnost takvog razmišljanja. Najozbiljnije te pitam, zašto misliš da bi neko, ko itekako ima koristi od tih divljaka (i ko ih zapošljava), želeo naprasno da rešava taj problem? 

 

 

Da si hteo da komuniciras normalno, primetio bi jednu sitnicu,prva rec u mojoj recenici je bila AKO, sto menja iz korena znacenje i time tvoje tumacenje postaje besmisleno. To je USLOVNA RECENICA, definiciju nadji preko googla ili pogledaj gramatiku srpskog jezika.

 

Al ajde i da ti odgovorim, ne zeli drzava da resi problem huligana, jer im trebaju za ko zna koje poslove, ali joj ne odgovara da se privlaci paznja raznim sranjima koji ti huligani prave.

 

Posto je Vodja izjavio pre godinu i kusur dana, da drzava nema snage za tu borbu, AKO bi sad "pohapsili" 10ak ludaka i "smenili" tzv vodje na jugu, time bi pokazali "snagu drzave".

 

Naravno da bi to bila maska za nove dogovore i naravno da drzavu ne interesuje da to iskoreni.

 

Da hoce, mogli bi da to rese, ali vise vole dilove i mutne poslove, nego resenje problema ili bar da ih prividno unormale (bez politike, antigej, rasizma i sl.)

 

To je samo moje tumacenje kumsove teorije o db ujdurmi koja je dovela sranja na derbiju.

Mozda je glupa i naivna, ali to je to.

 

Molba o komunikaciji na sportskim temama ostaje

 

Hvala

 

 

P.S. poslednjih par strana nema veze sa utakmicom, pa bi mogla tema da se zakljuca, a postovi o huliganima da se prebaci na temu ZABRANITI PRVENSTVO

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

 

 

 

 

 

Da si hteo da komuniciras normalno, primetio bi jednu sitnicu,prva rec u mojoj recenici je bila AKO, sto menja iz korena znacenje i time tvoje tumacenje postaje besmisleno. To je USLOVNA RECENICA, definiciju nadji preko googla ili pogledaj gramatiku srpskog jezika.

 

Al ajde i da ti odgovorim, ne zeli drzava da resi problem huligana, jer im trebaju za ko zna koje poslove, ali joj ne odgovara da se privlaci paznja raznim sranjima koji ti huligani prave.

 

Posto je Vodja izjavio pre godinu i kusur dana, da drzava nema snage za tu borbu, AKO bi sad "pohapsili" 10ak ludaka i "smenili" tzv vodje na jugu, time bi pokazali "snagu drzave".

 

Naravno da bi to bila maska za nove dogovore i naravno da drzavu ne interesuje da to iskoreni.

 

Da hoce, mogli bi da to rese, ali vise vole dilove i mutne poslove, nego resenje problema ili bar da ih prividno unormale (bez politike, antigej, rasizma i sl.)

 

To je samo moje tumacenje kumsove teorije o db ujdurmi koja je dovela sranja na derbiju.

Mozda je glupa i naivna, ali to je to.

 

Molba o komunikaciji na sportskim temama ostaje

 

Hvala

 

 

P.S. poslednjih par strana nema veze sa utakmicom, pa bi mogla tema da se zakljuca, a postovi o huliganima da se prebaci na temu ZABRANITI PRVENSTVO

eto sve si objasnio,podučio forumaše,izneo kuda treba da ide ova tema a imaš na avataru neki uradak tih vođa sa sve nekom mudrom porukom 

Link to comment
9 minutes ago, bradilko said:

eto sve si objasnio,podučio forumaše,izneo kuda treba da ide ova tema a imaš na avataru neki uradak tih vođa sa sve nekom mudrom porukom 

 

Da pokusavas da udjes u dijalog, pa da se potrudim da ti odgovorim....ovako preskoci me na sportskim temama...

 

Hvala

 

P.S. na paroli koja ti smeta pise 65 GODINA UZ TEBE JE REAKCIJA... vrlo provokativno moram priznati

Edited by Milosh76
Link to comment

Kako vreme prolazi, sve vise deluje da su ovi nesrecni tovari iskorisceni i izjahani u neke vise svrhe.
Ako je onaj Albanez koji je upravljao dronom jos uvek u prdekani u Hrvatskoj, mozda nasi zele da ga menjaju za ove mucenike. Ukoliko je zaista tako, konacno neki zajeban manevar sa nase strane, za kapu dole & naklone.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

 

Da pokusavas da udjes u dijalog, pa da se potrudim da ti odgovorim....ovako preskoci me na sportskim temama...

 

Hvala

 

P.S. na paroli koja ti smeta pise 65 GODINA UZ TEBE JE REAKCIJA... vrlo provokativno moram priznati

smeta mi avatar sa koreografijom u organizaciji narko dilera navijača i preglupa i netačna parola i tvoje podučavanje kuda treba da ide ova tema

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

na paroli koja ti smeta pise 65 GODINA UZ TEBE JE REAKCIJA... vrlo provokativno moram priznati

 

Ne znam da li je provokativno, ali je netacno, besmisleno i glupo.

Link to comment
34 minutes ago, Milogled Bluff said:

Ma da bre, to je u rangu onog da smo mi sada opozicija rezimu. Ne znam kako iko ko ume da veze pertle moze da se prima na takve gluposti

 

Ih, imas ih koliko volis. I onda kad ih podsetis na to, krenu da ti ucitavaju Bari-Fljamurtari paralelicu.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...